1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do przyszłości

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mobb, Wrzesień 15, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mobb

mobb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Na wstępie chciałbym się przywitać z wszystkimi użytkownikami forum. Jestem obecny na forum od paru lat ale się udzielałem : ). Od mojego ostatniego aktywnego grania na xboxie minęło parę ładnych lat i teraz chciałbym wrócić do tych pięknych czasów. Ale problem jest następujący- strasznie pozmieniały się zasady nagrywania gier i nie mogę się w tym połapać. Dlatego mam parę pytań i bardzo proszę o konkretne odpowiedzi, i tak, wcześniej użyłem opcji szukaj, i przekopałem forum ale nie mogłem zrozumieć.
    Moja sytuacja wygląda następująco:
    -mam iXtreme 1.51
    -nie gram online i nie mam zamiaru
    -nie mam dysku i nie zależy mi na nagrywaniu gier na dysk
    Bardzo mi zależy na prostym nagraniu gier na płytę, włożeniu jej do xklocka i pograniu. Próbowałem używać programu 360gamespatcher ma grach CoD MW3, Tom Clancys Ghost Recon Future soldier lecz pisało mi że nie rozpoznaje wave (doczytałem że mają zabezpieczenie XDG3), ABGX nie chciało mi ich zrozumiec (isn't recognized as an xbox360ISO or stealth file).

Proszę was forumowicze o wytłumaczenie staremu wydze w prostych wojskowych słowach, co należy zrobić by móc miło, przyjemnie nagrywać gry i grać. Dzięki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Wgraj LT 3.0 i nagrywaj gry według poradnika na forum ;-)

Wysyłane z mojego Xperia mini pro za pomocą Tapatalk 2

4. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podstawa to zakup nagywarki LiteON iHAS 124-19B, która po wgraniu softu pozwoli nagrać i zainstalować na dysk gry xgd3. Do tego wgranie lt+ 3.0 i ABGX 1.0.6 i bez problemu grasz we wszystko.

Edit:
    Sorry, umknęło mi, że nie masz dysku (ale iHAS może się przydać) :)

OBEY ZIUTAS !! tapatalk...

5. mobb

mobb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okey świetnie, czyli mam wykonać to http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...leflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/ + wyciągnąć klucz z mojego obecnego napędu (jungleflasher tourial str 94), wgrać nowego dasha (chyba najmniejszy problem, aczykolwiek mam tylko 128mb na karcie pamięci). Nie da się po prostu zmieniać "wave" we wszystkich grach na wave 3, tak jak ja dawno temu to robiłem? Naprawdę nie zależy mi na tym czy moja konsola zostanie oflagowana do zbanowania czy nie. Dzięki pozdrawiam.

6. djinsekt

djinsekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Idz so serwisu.Za max 50 zeta Ci wgrają LT 3.0 Nagrywarka iHas przyda się jak będziesz chciał pograc np w Max Payne 3 bądź Forza 4.Oczywiście technika idzie cały czas do przodu także coraz to nowsze zabezpieczenia więc częściej się chyba będzie przydawac. Ale skoro grasz offline to dawaj RGH za 200 zeta i spokój do końca życia.

7. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jeśli nie chcesz zmieniać przeróbki to spróbuj kupić gdzieś kopie nagrane pod twoją przeróbkę.

8. mobb

mobb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi. Poszedłem po najmniejszej linii oporu i dałem 40zł za przeróbkę. : ) teraz tylko wypalam gierki pod LT 3.0 zgodnie z poradnikiem. Pozdrawiam Bartek.

9. wwns

wwns Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Moim zdaniem najłatwiej to jest powymieniać gry jeżeli masz u siebie w mieści jakiś sklepik z wymianą to można kupić gry używane na xboxa od 10 zł i na live bezpiecznie pograsz.

10. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Problem rozwiazany. Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.