Powrót do starego stanu konsoli

MrK

Świeżak
Świeżak
Witam, nie dawno dostałem xboxa 360 elite 120gb, tylko, że niestety jest przerobiony, nie był podłączany do internetu i tutaj jest moje pytanie. Chciałbym pograć w fifę na internecie, ale nie wiem czy mógłbym gdzieś przywrócić stary stan konsoli, oczywiście chcę wykupić wszystko co potrzeba xboxlive gold i oryginalną fifę, dałoby radę?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak, można.
Jaki dash, LT?
 

the mistic

Banned
Wgrać ofw do napędu. Jak jest stare lt to skasujesz je najnowszym dashem.
 

MrK

Świeżak
Świeżak
Okej, dzięki wielkie za odpowiedzi. Na pewno mam starszą wersję dasha ponieważ sprzęt ten stał dość długo nieużywany. Chciałem się dowiedzieć czy jest taka możliwość. Jeszcze raz dziękuję :)
 

the mistic

Banned
Jak masz lt 2.0/3.0 to ci nie usunie. Lepiej samemu lub na serwisie wgrać ofw do napędu.
 

MrK

Świeżak
Świeżak
A samemu jakbym mógł to zrobić? Jestem świeżak hehe, do tej pory byłem pc'towcem ale fifa mnie przekonała :)
 

the mistic

Banned
Jak się nie znasz na eletronice chodz troche to nie.
 

MrK

Świeżak
Świeżak
W takim razie zaniosę do serwisu by nic nie popsuć.
 

TigraTeam

Banned
Zostaw jak jest,wgranie ofw nic nie zmieni banów za lt nie było od 2009.Szkoda kasy.
 

MrK

Świeżak
Świeżak
W takim razie zrobię jak piszesz. Może nawet wgram najnowszego softa
 

the mistic

Banned
Graj na orginałach i już.
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Mimo że ty nie podłączałeś konsoli do internetu, nie wiadomo czy twój poprzednik jej nie podłączał. Proponuję upewnić się i zadzwonić na infolinię M$, powiedzieć że chcesz kupić konsolę od kogoś tam, ale masz zamiar grać po XBOX LIVE i czy konsola nie ma Bana, jeśli nie ma to dopiero bawiłbym się z Cofanie FW napędu.
 

Do góry Bottom