1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do xboxa 360 po roku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez johajnes, Maj 1, 2011.

1. johajnes

johajnes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam ixtreme 1.51. Czy można grać na tej przeróbce w crysisa 2 i inne nowe gry? Gram tylko offline. Jeśli tak co muszę zrobić jaki wave jakie patche wgrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadows

Shadows Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie musisz miec lt+

4. beefree88

beefree88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Musiał byś wgrac przeróbkę LT+1.1 i wszystko powinno śmigac. Jeśli chodzi o wave to nigdy nie pathowałem bo zawsze używałem active.iso. Ja osobiście mam Ix 1.61 i mi wszystko śmiga tyle że mam napęd samsunga który nie obsługuje zabezpieczenia AP 2,5 w nowych tytułach takich jak np: AC:BH, Fablle3, NFS HP, BulletStorm.

5. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nieprawda co wy opowiadacie za bzdury. Mozesz grac. Sam wlasnie gram w crysis 2 na 1.5. Robisz update dashboarda do 12625 i przerabiasz crysisa na wave 3 i smiga az milo. Jak cos to pisz

6. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    Wszystko pieknie kolego tylko powiedz nam na jakim napedzie grasz w tego Crysis 2 na 1,5 ........ bo z tego co mi wiadomo na liteonie jeszli ma AP 2,5 nigdy bys tego nie odpalił :)

7. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin

Kolego napisz jaki masz napend to ci wszystko ładnie powiemy bo sama przerobka malo mowi.

8. Skillah

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  9. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Crysis 2 działa na Liteonie i przeróbce 1.61 bez żadnego grzebania w wave oraz activate iso . OCzywiście trzeba dasha w wersji 625 kóry dodaje AP25 do HALO REACH CODMW2 i COD Black OPS. johajnes bedziesz grał w Crisisa 2 wystarczy ze zainstalujesz dasha 625 oraz gre przerobisz na wave 3 lub bedziesz odpalał z activate.iso. Pozdrawiam

10. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli chcesz zainstalować najnowszy dash to sciagnij go ze strony MS i wgran na pendrive, nie instaluj aktualizacji z gier bo jezeli przeoribisz wave to uszkodzisz rowniez aktualizacje. taka mała uwaga.

11. Skillah

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ze sciagnieciem z ms to moze byc problem bo ostatnio probowalem... na forum znajdziesz linki bo sam sciagalem

12. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chodziło mi o stroę MS. Łap dasha : http://www.xbox.com/system-update-usb, wypakuj to i pliki z folderu wrzuc na pendrive, wsadz do xboxa, i zresetuj konsolę i jak bedzie ci sie odpalała to wyskoczy aktualizacja.a tak wgl, nie wygodniej byloby Ci zrobic flash do LT+?

13. johajnes

johajnes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapomniałem dodać jaki mam napęd. Jest to liteon. Na przeróbkę nie mam zbytnio czasu. Doczytałem że ta aktualizacja blokuje jakieś tam gry. Jeśli później zainstaluje lt+ to będę mógł w nie grać? Rozumiem że muszę zainstalować tego nowego dasha i tyle tak? Bez metody 3 dashy?

14. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    najpierw przerob konsole do lt+ a dopiero potem aktualizuj dasha z gry...

15. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Co to ma do rzeczy jak koleś chce grać w grę bez AP 2.5 więc pójdzie na każdym napędzie i na każdej przeróbce ,a po drugie jest takie coś jak edytuj, a nie post pod postem Xbox maniak za 9zł hahah . I ortografia się kłania
    Co do problemu w każde gry bez AP 2,5 czyli NFS:HP AC:B FABLE III , COD :MW2, COD:BO , HALO REACH , a w inne normalnie możesz grać na twojej przeróbce , ściągasz nowego dasha jak już koledzy powiedzieli , program na PC 360wavepatcher i pat****esz na wave2 i ci działa, a activiso działa tylko na 1.6 tak dal informacji

16. johajnes

johajnes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czemu na wave 2? Wcześniej patchowałem na wave 3? ixtereme 1.51 liteon

17. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no to na wave 3 tak jak to robiłeś do tej pory. Zainstaluj dasha 625 ze strony M$ (link już podany w temacie) i koniec możesz grać w Crysis 2 Bulletstorm, Shift 2, Homefront itp. Jedyna zmiana to taka że musisz już unikać gier które mają ap 25 czyli na dzień dzisiejszy: Fable III, NFS HP, AC:B, COD: MW2, COD:BO, i Halo Reach. Na razie jak nie chcesz grac w te gry nie musisz przerabiać na LT+ tym bardziej że M$ szykuje dasha który poradzi z nim sobie i z LT+. Wiec niedługo znowu byś musiał przerabiać (no chyba że chcesz grać w te gry co maja AP25 (wymienione w poście na niebiesko)to już teraz LT+ Ci się przyda)

18. johajnes

johajnes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki już wszystko wiem.

19. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    przecież crysis 2 nie ma AP 25

20. Skillah

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Krzysiekx27 twoj komentarz swiadczy o tym, ze nie czytales wszystkich postow...

21. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    ludzie co wy gadacie, odpalisz wszystkie gry bez AP 2.5. Aby odpalic gry z AP 2.5 musisz mieć przeróbke LT+
    Jak narazie tylko raptem pare gier ma to zabezpeczenie, a ostatnia gra która to miała jest z Listopada 2011
    Zobacz jakie gry mają AP i będziesz wiedział w jakie zagrasz a w jakie nie.

Wczytywanie...

Poleć forum