1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do XBoxa po czasie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cwi87, Kwiecień 13, 2012.

1. cwi87

cwi87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Na początku chciałem zaznaczyć iż przejrzałem kilka pierwszych stron w tym dziale i odpowiedzi nie uzyskałem, ale na pewno spowodowane jest to moją długą rozłąka z konsolą Microsoftu.
    Mam tylko jedno proste pytanie na które spodziewam się, ponieważ przeczuwam że taka będzie, krótkiej odpowiedzi.
    Ostatniie płytki na moją maszynkę nagrywałem w październiku 2010, były to gierki takie jak Fallout New Vegas, Medal of Honor i Arcania: Gothic 4.
    Bez żadnych problemów, wtedy to jeszcze uruchamiałem je na mojej wiekowej już przeróbce, mianowicie Elite + iXtreme 1.6 zakupiony pod koniec 2009 roku. Jedyne co w nim zmieniałem to Dashboard'a na bieżący.
    Potem dłuższy czas w ogóle nie używałem tej konsoli, jedyne co to w zeszłym roku w wakacje wypaliłem nowego Mortal Kombat jednak przy tym skorzystać musiałem już z pomocy 360 Wave Patcher'a. Zpatchowałem obraz na Wave 4 i płytka ku mojemu zdziwieniu ruszyła.
    Teraz ponownie pojawia się jedna tylko gra dla której z miła chęcią odkurzyłbym mojego czarnego rumaka, dokładniej rzecz biorąc chodzi oczywiście o nasz swojskie wydawnictwo: Wiedźmina Drugiego.
    Czy jest choćby ziarenko nadziei, że odpalę go jeszcze na moim leciwym już sprzęcie?
    Chodzi mi o to czy ponownie przeszedłby trik z 360 Wave Patcher'em czy to już całkowicie inna bajka teraz jest z tym nagrywaniem płytek?
    Czytam tutaj o jakichś XGD2, XGD3, LT 3.0 i wiem że to już jest wyższa szkoła jazdy i nie mam zamiaru na razie przerabiać ponownie konsoli, chciałbym tylko się dowiedzieć czego potrzebuję żeby uruchomić tę grę.

Z góry i dziękuję za odpowiedź i życzę udanego wieczoru.
    Przepraszam że tak się rozpisałem z tak prostym problemem ale dostałem jakąś wenę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Musisz mieć 2.0 lub 3.0

1 osoba to lubi.
  4. cwi87