1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót na "jasną stronę mocy" :) LT+1.1 -> Stock

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TradeMark, Kwiecień 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad powrotem do oryginalnego FW (wyrzuty sumienia i te sprawy . ) lecz moja konsola była podłączana pod XBL. I teraz rodzi się pytanie, czy jest szansa, że nie dostanę bana, jak wrócę do oryginalnego FW? Obecnie posiadam LT+1.1 i najnowszy Dashboard.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Bana prawdopodobnie dostaniesz, prędzej czy później. Microsoft napewno ma cie już w swojej bazie i przy fali polecisz jak reszta z przeróbkami. Ja Ci proponuje sprzedać tą konsole i kupić nowego np slima. Ja tak zrobiłem, kupiłem live'a 12 msc i jestem bardzo zadowolony.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak nie jesteś oflagowany. Zmieniaj bana nie dostaniesz

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie a Termit92 głupoty gada

6. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Żadne głupoty. Jak chcesz to wgraj oryginalny FW ale bana i tak dostaniesz.

7. TradeMark

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hehe. Ile osób tyle zdań. Czy flagę wystarczy xval sprawdźić czy MS u siebie trzyma wszystko?

8. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Prawda jest taka że możliwe że każdy ma pewnie jakąś racje.

Ja raczej bym stawiał ze bana nie dostaniesz po powrocie do oryginalnego Firmweru.

Jak to M$ nikt naprawdę nie wie...

9. TradeMark

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Heh, głupia sytuacja. Najlepiej by było jakby termin fali był niebawem, to przynajmniej bym wiedział, czy mam, czy nie :)
    Dzięki wszystkim za odpowiedź.

10. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    tez sie nad tym zastanawiam pozwlocie ze podlacze sie pod ten temat ;)
    mam Ixtreme 1,61 mam takie pytanko czy dostane bana jak zmienie na oryginalnego FW dodam ze gralem jzu w Mortala przed premiera i mam juz tak jakies achivementy czy M$ na to patrzy?

11. Futri

Futri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Grać w jakąkolwiek grę przed premierą to fail że tak powiem. Jeżeli konsola zapisuje datę i godziny achiva to jak się podłączysz to mur beton BAN powinien być

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Prawda jest taka że nikt nie da głowy uciąć że jeśli nie wykryje flagi to nie dostaniesz bana bo nie wiadomo czy sposób działa w 100% przypadków skoro cię gryzie sumienie a nie masz bana to sprzedaj tą konsolę na allegro o banach itp nic nie wspominaj ani o xbl i kup nową stracisz jakieś 200 zł ale masz pewność że nie dostaniesz bana .

13. termit92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Chcesz to ryzykuj, ja ci dobrze radze. Ja się już raz przejechałem, zasugerowałem się programem xval, pokazywał że nie ma flagi a bana dostałem od razu gdy się podłączyłem. Ja tylko dobrze radze, rób co chcesz. Gadacie, ze głupoty, myślicie, ze w microsofcie idioci pracują. O każdym z przeróbka, który kiedykolwiek podłączał się do live'a maja informacje. Te konsole banują przy fali jak już to miało miejsce nie raz!

14. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    Tak - sprzedaj konsole, i nie wspominaj o banach! To będzie bardzo dobre posunięcie. Tak właśnie jest, jak poloczki z gimnazjum coś sprzedają. Aż strach używane konsole na allegro kupowac.

15. TradeMark

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przede wszystkim nie jestem z gimnazjum, a poza tym nie będę nikomu kitu sprzedawał . Za stary na to jestem... Konsoli też raczej nie sprzedam, tylko jeśli mam być zaraz zbanowanym to mi rybka czy mam LT+ czy Stock.

16. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z banem to jest tak że tylko m$ wie za co i komu. Osiągnięcia przed premierą - spoko. Tylko nie podłączaj się z nimi przed premierą do sieci. Przecież nigdzie nie jest napisane że musisz mieć zawsze aktualną datę ustawioną. Gdybym ustawił sobie datę na np. 2006 rok i nie podłączał x do live i grał na oryginałach po premierze i po jakimś czasie włączył live - to co ? Dostanę bana bo mam datę wszystkich gier w okolicach 2007 roku ? LOOOOLLLLL. Dostaniesz albo i nie i tak to wygląda. Np. wielu ludzi dostało bana wcześniej ponieważ kolesie którzy przerabiali im napędy zapomnieli o ważnej sprawie że jedne z pierwszych JF nie ściągały nr. seryjnych napędów. Nagle pojawiła się masa konsol z zerowymi numerami seryjnymi. Wróć do firmowego oprogramowania napędu, pograj na oryginałach przez kilka dni i dopiero się podłącz.

17. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Dziwne. Niektorzy z flaga graja caly czas na live. Baa bywaja tez tacy co na 1.6 jada

18. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    sam głupoty gadasz... M$ ma swoją tajemną bazę danych w której zapewne ma już wpis o tobie. Polityka M$ nie wygląda tak, że jak trafiasz do bazy to od razu dostajesz bana. Zbieraja informacje i w dogodnym dla nich momencie (np. święta) puszczają falę banów dla lepszego efektu i podniesienia sprzedaży :p To że nie masz oflagowanej konsoli nie gwarantuje, że nie ma ciebie w tej bazie danych. Nikt z nas naprawde nie wie co może M$ i w jaki sposób wykrywa modyfikacje FW.

to że nie masz flagi o niczym nie świadczy. Flaga została wprowadzona dopiero niedawno w związku z updatem do NXA i jest pomocniczym urządzeniem do śledzenia nielegalnych (przerobionych) konsol. Najważniejsze są inforamcje w bazie M$.

Kiedyś czytałem, że ludzie w celu sprawdzenia statusu swojej konsoli (czy jest w bazie M$ w kolejce do Bana) sprawdzali gwarancje na stronie M$ albo dzwonili do M$ i próbowali zarejestrować konsolę na gwarancję i wtedy wychodziło, że juz nie maja ważnej gwarancji (a powinni mieć), ale nie wiem czy to działało i na ile takie wiadomości są wiarygodne.

19. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Kolejna rozmowa o tym samym nie wprowadzająca nic nowego.

Ja tak tylko dołożę do pieca. Jeśli M$ ma tak wielką bazę o wszystkich przeróbkach które się podłączyły do Live, to czemu moja konsola z firmwerem jeszcze 1.6 oddana do naprawy została naprawiona i przysłana mi z powrotem. Ba nawet nie zmieniali DVD-Romu na Liteona pozostawiając mi przeróbkę =].

Każdy ma różne przypadki, nie zna się dnia ani godziny. Cz M$ ma bazy danych, czy ich nie ma to czyste gdybanie bo sami nie dacie sobie ręki uciąć że tak faktycznie jest, więc po co gadać.

Odpowiedź na Twoje pytanie jest, posiadając przeróbkę ryzykujesz i tyle, musisz być tego świadomy. Chcesz powrócić powróć, nawet jeśli jest takie samo prawdopodobieństwo bana (chociaż teraz to zauważyłem ze ludzie cisną i z flagą, nie posiadając nawet LT). To że inni dostali, widocznie mieli mniej szczęścia...

Dobrze czytałeś...

20. termit92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    No to niech graja dalej. Przyjdzie fala banów to polecą jak reszta z przerobionymi napędami.

21. TradeMark

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra "ludki" nie ma co rozgrzebywać dalej tematu, bo zaraz niezły spam się zrobi.
    Podsumowując, sprawa wygląda bardzo prosto - jedyna rzecz jaka mi pozostała to być na razie offline, poczekać do fali, potem stock i podłączyć się pod XBL. Będzie ban - sprzedaję i kupuję Slim-a, nie będzie - zostaję przy Jasperku ;)
    Myślę, że temat do zamknięcia, wyczerpany, czy jak tam kto lubi to nazywać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum