1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót po killku miesiącach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez variot, Październik 2, 2011.

1. variot

variot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Witam, kilka miesięcy temu zakupilem Xboxa 360 z dyskiem 20GB w MM. Od razu go przerobilem, pamietam tylko, jak typ, który przerabial mi mowil zebym sie nie laczyl z netem :) I teraz moje pytanie - jak sprawdzic jaka mam przeróbke ? generalnie gry takie jak PES11 czy Fable3 mi dzialaja po przerobieniu na Wave3. Ale ostatnio staralem sie nagrac inne, nowsze gry i juz niestety wyskakiwalo brak dvd w napedzie czy jakos tak. Jest ktos w stanie mi krok po kroku wyjasnic jak to sprawdzic i jak ewentualnie zadzialac, zeby dzialaly mi nowsze gry ? Jak widac jestem totalnym laikiem wiec prosze o cierpliwosc i nie uzywania specjalistycznej terminologii - pasuje wyjasnic lopatologicznie :) Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Najpewniej masz 1.6 przeróbkę. Udaj się z konsolą na ponowną przeróbkę najnowszy flash to LT + 1.91 wtedy wszystkie najnowsze gry będą ci działać bez problemu i bez potrzeby dogrywania wavu.

4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Za nim przerobisz konsole na nowe LT+ 1.91 poproś osobę który Ci to będzie przerabiała o wgranie najnowszego Dasha...

5. kamil126p

kamil126p Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Ja myśle żebyś jeszcze chwile poczekał bo już nie długo wyjdzie LT+2.0 i będziesz musiał znowu przerabiać

6. variot

variot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    A kiedy przewidywany termin wypuszczenia nowszej wersji ? Mam oczywiscie rozumiec, ze wszystkie starsze gry rowniez beda dzialac na nowszym oprogramowaniu ?

7. dani13

dani13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już niedługo powinien być.Oczywiście stare gry tez bd chodzić

Wczytywanie...

Poleć forum