1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót po latach;) pytania:P

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nortix, Sierpień 17, 2012.

1. nortix

nortix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    Witam!
    Po kilku latach odkąd po nieszczęśliwych wypadkach (ban i rrod otrzymanych dzień po dniu) znowu zakupiłem konsole czuje się ponownie jak swiezak wiec mam kilka pytań:
    1. Udało mi się dorwać Slima nówkę w okazyjnej cenie 665zł :) z data produkcji 16 sierpień 2011 i z dashem 2.0.14719.0, i jak już zdążyłem się zorientować umożliwia mi to przeróbkę RGH, i w związku z tym moje pytanie brzmi: czy aktualizacja do najnowszego softu zamyka mi ja automatycznie czy fabryczny soft jest tylko wyznacznikiem hardware'u który siedzi w konsoli i umożliwia przeróbkę? a pytanie moje stad gdyż narazie chciałbym pozostać po jasnej stronie mocy i pograć trochę na livie który zapewne wymaga najnowszego dasha, true?
    2. Posiadam konsole bez dysku, i pytanie czy na najnowszym dashu da sie zainstalować gre na pendrivie czy tylko HDDek wchodzi w gre?
    p.

2. Lotnik421 Xbox One

3. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Osobiscie powiem ze nie mam RGH ale z tego co wiem RGH = 100% ban
    Mam przerobiony naped i normalnie smigam juz ponad rok na live i nic
    wiec jezeli zalezy ci na live i chcesz tanio pograc to tylko LT

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    1. Aktualizacja uniemożliwia rgh.
    2. Pendrive wystarczy. Xbox będzie widział max 16 gb. Trzeba go tylko sformatowac

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

5. nortix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    Ok Weplausss, żeby dowiedzieć się czy mogę przerobić naped musze rozebrać konsole, nie spieszy mi sie do tego ze względu na gwarancje. Misiek12m a jeżeli podłącze się do Live'a będę mógł spokojnie pograć bez aktualizacji czy będzie sapać żebym zaktualizował system? Rozumiem ze pen wystarczy w NAJNOWSZYM dashu? Bo na moim po przystosowaniu pena przez ixa moge tylko materialy z Liva sciagnac itd, bez możliwości instalacji...
    p.

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie musisz rozbierać konsoli wystarczy ci data produkcji + odpowiednia strona (w google wpisz xbox360 driver list bo nie pamietam dokładnego adresu) a co do aktualizacji, jeśli podłączysz sie do live musisz miec najnowszą aktualozacje bo cie nie połączy

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

7. nortix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    Hm, w kilku tematach na forum czytałem ze konsole z sierpnia 2011 są nie pewne i bez konieczności obczajenia samego napędu nie da się stwierdzić czy jest możliwy flash... Po Twoim poście troszkę się zbaniowałem;) w każdym razie dzięki Wam za odpowiedzi:)
    P.S. Moze ktoś jeszcze się wypowie na temat tego napedu..:p + na temat mojego 2-go pytania w poprzednim poscie:)
    p.

8. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nigdy nie uzywalem pendriva jako pamieci magazynujacej ale raczej mozna normalnie podlaczyc i bedzie dzialal jak dysk twardy.
    co do liva to jezeli nie zrobisz aktualizacji to sie nie polaczysz z xbox live

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków.

Wczytywanie...

Poleć forum