1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

powrót po roku czasu i masa pytań...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez albinos, Listopad 6, 2012.

1. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam szanowne gremium i resztę społeczności. zacznę jak na spowiedzi... ostatni raz na forum byłem rok temu...;p wtedy to konsola została sprzedana do żyda:d na szczęście po tym okresie konsola wędruje z allegro wprost do mego domu.. i w tym właśnie momencie zaczynają się schody. przewertowałem połowę nowych artykułów na forum dot. nagrywania ściągania gier itp i powoli się w tym gubię. jeszcze rok temu sam mogłem służyć pomocą lecz teraz proszę Was o pomoc. gdyby ktoś mógł mi w jakiejś kolejności podesłać poradniki dot wypalania gier zaznaczam że mam lt 3.0. czy ktoś może powiedzieć czy bezproblemowo mogę grać na tym w gry z lt2.0 jaki dash najlepiej mieć zainstalowany. dodam że puki co nie mam nagrywarki liteon ihas gdyż jej tez się pozbyłem.. i czy np. na starej nagrywarce mogę wypalać nowe gry pod lt2.0. widziałem na stronach z których przeważnie ściągałem gry np nowy medal of honour pod lt3.0 jak i lt. 2.0 który ewentualnie sciagnać i jak nagrać. narazie to wszystko jak sobie przypomne dam znac. jak zwykle proszę o wyrozumiałość

2. Lotnik421 Xbox One

3. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dawniej to ludzie odpisywali..

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55