1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót tanich kont z M$P?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krawol, Styczeń 10, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Witam. Przeglądam dość często na alledrogo i zobaczyłem takie oferty:

6000 MICROSOFT POINTS MSP XBOX 360 LIVE 4200 ! HIT (2924715184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    18000 MICROSOFT POINTS MSP XBOX 360 LIVE 4200 !HIT (2924715268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    4000 MICROSOFT POINTS-najtaniej! konta US, UK i UE (2932277442) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    6000 MICROSOFT POINTS-najtaniej! konta US, UK i UE (2930907466) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    6000 MICROSOFT POINTS-najtaniej! konta US, UK i UE (2930907908) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kiedy grałem na live dokładnie rok temu może półtora. Takie konta były spoko nikt nie dostawał banana.
    Wiem że kupowane są głównie na dhgate.com i innych serwisach chińskich :)

Jak to jest dzisiaj z tymi kontami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Te konta wroca czy nie koncza sie banem szkoda konsoli za kilka zl tanie. Ms pilnuje tego.

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Teraz mają promocję na te punkty.
    Kupujesz 18000MSP i otrzymujesz w zestawie darmowego bana! W zupełności za darmo!!!

Omijaj tego szerokim łukiem.
    Jeśli nie chcesz bana na XBL to lepiej kup oryginalną zdrapkę lub skan, najlepiej na allegro.
    W sieciówkach typu MediaMarkt te punkty są dosyć drogie.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

ale piszesz bzdury, kupilem mase takich kont i jakos do dzisiaj bana nie mam, naczytales sie czegos i teraz piszesz

6. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: Powrót tanich kont z M$P?

Ta. Ja jeden raz się skusilem i kupiłem jak wychodziło dlc euro 2012. Po miesiącu dostałem bana. Całe szczęście że tylko na konto

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

7. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ty za to mądrości piszesz. Wejdź na stronę xbox.com, a tam na forum supportu, ~99% pytań o bany to własnie bany za konta silver.

8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Ja mam jeszcze ale które mają 1.5 roku i w tamtych czasach nie było bana. Ale z tego co piszecie to teraz już jest.

Pamiętacie czasy 25zł za 6000msp? :D to właśnie te hheheeh

Wczytywanie...

Poleć forum