1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

powrót z gwarancji i to samo

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mojer, Czerwiec 12, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Mam problem z dyskiem 250 przystosowany do pracy z Xboxem. Po jakimś czasie konsola zaczęła sypać błędami E68 aż w końcu profil się nie chciał uruchomić i nic nie działało (wieszało się na dashu). Włożyłem stary dysk 20 giga i wszystko zaczęło chodzić. Noiwy dysk wysłąłem na gwarancję i użytkowałem starą 20. Po przyjściu wymienionego dysku zabawa zaczęła się od początku. Problem pojawia się przy wejściu do dasha (zawiesza się i wyskakuje E68). Po wyłączeniu, ewentualnie wyjęciu i włożeniu kieszeniu jeszcze raz wszystko chodzi. Na razie ściągam gry ponownie na dysk i jeszcze nie grałem. Dysk na bank został wymieniony na nowy, choć w odesłanym sklep nie stwierdził uszkodzeń.
    Nie rozumiem tego - oryginalny dysk biega bez problemu, przerobiodny blue scorpio gryzie się z konsolą. Rozumiem że jeden mógłby być walnięty ale że wymieniony też się krzaczy to już nie halo.
    Jakieś sugestie co do mojego problemu..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Podlacz pod kompa i puść test za pomoca programu diagnostycznego producenta dysku, sprawdz tez S.M.A.R.T. dysku np za pomoca AIDA64

4. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobra, ale czy podłączając dysk pod PC, ten nie namiesza nic w partycji rozruchowej. Wtedy bym musiał przerabiać dysk od nowa... a to byłby problem
    poza tym w sklepie we Wrocławiu zarzekali się że dysk wysłany na gwarancje był sprawdzony i nie wykazywał żadnych błedów

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Sprawdzenie S.M.A.R.T czy tez puszczenie diagnostyki nic nie zrobi z partycjami, moglo by ich nie byc, a i tak testy sie robi bo one testują sprawnosc dysku, partycje nie maja znaczenia

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    podłącz dysk pod kompa i sprawdz za pomocą diagnostyki w programie party bufalo drive explorer http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/harddrive/Party Buffalo Drive Explorer.EXE

Wczytywanie...

Poleć forum