1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

powrót z gwarancji i to samo

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mojer, Czerwiec 12, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Mam problem z dyskiem 250 przystosowany do pracy z Xboxem. Po jakimś czasie konsola zaczęła sypać błędami E68 aż w końcu profil się nie chciał uruchomić i nic nie działało (wieszało się na dashu). Włożyłem stary dysk 20 giga i wszystko zaczęło chodzić. Noiwy dysk wysłąłem na gwarancję i użytkowałem starą 20. Po przyjściu wymienionego dysku zabawa zaczęła się od początku. Problem pojawia się przy wejściu do dasha (zawiesza się i wyskakuje E68). Po wyłączeniu, ewentualnie wyjęciu i włożeniu kieszeniu jeszcze raz wszystko chodzi. Na razie ściągam gry ponownie na dysk i jeszcze nie grałem. Dysk na bank został wymieniony na nowy, choć w odesłanym sklep nie stwierdził uszkodzeń.
    Nie rozumiem tego - oryginalny dysk biega bez problemu, przerobiodny blue scorpio gryzie się z konsolą. Rozumiem że jeden mógłby być walnięty ale że wymieniony też się krzaczy to już nie halo.
    Jakieś sugestie co do mojego problemu..

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Podlacz pod kompa i puść test za pomoca programu diagnostycznego producenta dysku, sprawdz tez S.M.A.R.T. dysku np za pomoca AIDA64

4. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobra, ale czy podłączając dysk pod PC, ten nie namiesza nic w partycji rozruchowej. Wtedy bym musiał przerabiać dysk od nowa... a to byłby problem
    poza tym w sklepie we Wrocławiu zarzekali się że dysk wysłany na gwarancje był sprawdzony i nie wykazywał żadnych błedów

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Sprawdzenie S.M.A.R.T czy tez puszczenie diagnostyki nic nie zrobi z partycjami, moglo by ich nie byc, a i tak testy sie robi bo one testują sprawnosc dysku, partycje nie maja znaczenia

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk

Wczytywanie...

Poleć forum