1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powstaje Bully 2?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Portal TheGamingLiberty.com twierdzi, że Shawn Lee przyznał w rozmowie z nimi, iż w niedalekiej przyszłości zajmie się tworzeniem ścieżki dźwiękowej do gry Bully 2. Lee jest kompozytorem muzyki, którą słyszeliśmy grając w pierwszą część przygód Jamesa Hopkinsa. W takim razie wydaje się, że studio Rockstar Games po cichu szykuje dla nas kolejną produkcję o szkolnym życiu. Niestety deweloper odmawia komentarza w tej sprawie, twierdząc, że to jedynie plotki. Pierwsza odsłona ukazała się w 2006 roku na PS2, dwa lata później posiadacze konsol Xbox 360 dostali odświeżoną wersję Bully: Scholarship Edition.

Źródło: Powstaje Bully 2? | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. pnklea92

pnklea92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Mam nadzieje że ta informacja się potwierdzi. Grałem w Bully i na PS2 i na XBOXIE, przyznaje że gierka przypadła mi do gustu.

4. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    1 Część była nudna i głupia, może w 2 coś fajnego będzie.

5. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Bully to gra jak dla mnie jedna z najlepszych, w której nawet przez moment mi się nie nudziło, przeszedłem 3x na ps2 w tym 1 raz na 100% i raz na x360, ale nie 100%. Czekam z niecierpliwością na kontynuacje.

6. kempool

kempool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mogli by tylko grafik poprawic bo jedynka byla mocno kozacka

7. sautors

sautors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BP
    Dokładnie jedynka miotała ;D Fajnie jak by zrobili jakas odjechana kontynuacje ;D

8. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    na ps2 gierka wymiotła, odpowiednio rozbudowana kontynuacja, w current genowej oprawie... to byłby killer :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum