Powstaje gra na podstawie Family Guya

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powstaje nowa gra oparta na kultowym serialu animowanym dla dorosłych. Nazywa się Family Guy: Back to the Multiverse i prawdopodobnie ukaże się we wrześniu.



Istnienie Family Guy: Back to the Multiverse zdradził niezawodny Amazon, który umieścił już grę w swojej ofercie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że trafi ona na Xboksa 360 i PlayStation 3, jej wydawcą jest Activision, a ukaże się prawdopodobnie we wrześniu tego roku (o ile nie dojdzie do żadnych opóźnień).

Na chwilę obecną nie znamy więcej szczegółów na temat nowej konsolowej adaptacji Family Guya. Miejmy jednak nadzieję, że nie okaże się ona zwykłą szmirą na bazującą na popularnej licencji, tylko czymś znacznie bardziej wartościowym. Peter, Stewie, Brian i spółka zasługują na szacunek!

 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
O kurde, serial jest kozacki, także mam nadzieje że gry nie schrzanią. Powinna być równie zaje*ista co ten serial :)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Haha, Family Guy ! <3

Serial jest świetny, ale gra... no nie wiem. Mam złe przeczucia. Pamiętam co było z Simpsonami i nie było za ciekawie : /
 

piaskun

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczymy jak to będzie z grą bo serial, tj. South Park, strasznie wieje nudą :/
 

Dante41k

Użytkownik
Użytkownik
Przecież to niepierwsza gra na podstawie tej kreskówki, więc nie ma się chyba czym podniecać.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
pewnie nic dobrego z tego nie wyjdzie jak z wiekszoscia gier tego typu.
 

Do góry Bottom