1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powstaje kolejne GTA,tak twierdzi Michael Pachter

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Znany doskonale naszym czytelnikom analityk rynku Michael Pachter pochwalił się, że firma Take-Two zdradziła mu, iż w produkcji jest już kolejne Grand Theft Auto. Prace nad najnowszą odsłoną gangsterskiej serii trwają od ponad roku, a napędzi ją pewnie silnik RAGE.

Pachter zasłyszał bowiem, że nowe GTA korzystać ma z tych samych technologii, co i ostatnia odsłona tytułu. Michael przewiduje, iż w grę szarpniemy najwcześniej pod koniec 2010 roku, być może w okolicach października, a już na pewno w roku fiskalnym 2011. Według niego, rozejdzie się jej 15 do 18 milionów egzemplarzy.
    Źródło: VideoGamer.com

Powstaje kolejne GTA - Gamikaze - aktualności ze świata gier

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jakos nie czekam na to GTA juz tak jak na IV bo IV jak dla mnie nie wypal.Wole GTA w stylu San Andreas i mam nadzieje ze nastepna odslona bedzie podobna do San Andreas.

4. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Ja też już na tą odsłonę nie czekam jak na IV, ponieważ IV nie spełniła do końca moich oczekiwań. Chociaż z drugiej strony ciekawe co nowego wymyślą twórcy

5. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    a ja tej serii w ogóle nie lubię, bo ciągną ją jak brazylijską telenowelę...

6. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Jeśli to prawda to dobrze :D. Osobiście wydaje mi się ze gra będzie miała klimat Vice City, ale nic nie jest pewne póki nie dowiemy się czegoś więcej .

7. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie moge sie doczekac ^^ lubie serie gta i gry tego typu : )

8. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Według mnie może to byc prawda, GTA 4 troche nie wyszło R*.

PS: Fede pozdrów forum gtasite.pl

9. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Jeśli to coś będzie jak IV to gdzieś mam ten tytuł. Klimat San Andreas albo Vice City ooo tak. Bo taka mafia nie mafia... nie to do GTA nie pasuje. R* umie stworzyć fajny klimat i grę ale 4 to jakiś shitz.

10. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Gry jeszcze nie zapowiedzieli oficjalnie, nic nie podali praktycznie, a wy już narzekacie, ech...

Się zobaczy się oceni. Pozdro

11. Sasilton

Sasilton Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam nadzieje ze gra nie bedzie w klimatach poprzednich gta

w jedyne gta ktore gralem to wlasnie 4

12. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Nie grałeś w poprzednie części to skąd wiesz jakie były, według mnie o wiele większą furorę na rynku gier zrobiło właśnie gta 3,vice city. Nie grałeś=nie oceniaj

13. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co wy chcecie GTA 4 było prawdziwym następcą dobrego GTA 3, nie jakieś San Andreasy gdzie prowadzi się murzynem po wsi.

14. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    a masz coś do murzynów?

15. Korsak

Korsak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Się zaczynają problemy z rasistami??

16. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla mnie najlepsze było GTA:San Andreas ;] Było w niej dużo przesztrzeni, a nie wszystko zamknięte w mieście :p Po drugie fabuła, już GTA3 miało ciekawszą :>

Wiem że IV próbuje bardziej rzeczywisty klimat, no ale ciągłe zabijanie dla pracodawcy dla kasy, a potem od następnego pracodawcy zabicie poprzedniego pracodawcy dla następnej kasy, i tak dalej i tak dalej, wydaje się powtarzające... a na koniec główny bohater stoi w tym samym miejscu gdzie był... i nawet niżej (nie będę spoilił :p). Może komuś się to podoba... ale mi sprawiło że nie czułem satysfakcji z ukończenia gry.

17. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    W gta gralem od 1... ostatnia odslona tej serii bardzo mi sie podobala... a SA to tak jakby jakis saints row a nie GTA... na *** walka o te obszary itp?

18. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co wy z tym San Andreas? Może i trochę zmieniło się na plus (np. śmierć większości postaci od headshota, większy wybór broni i... tyle), ale ogólny "klimat" (a właściwie jego brak) czy zamienienie gry w Simsy (na cholere statystyki postaci w GTA?), czy bezsensowna mapa, której ogromna część to jedno i to samo, nie mówiąc już o wyspie, na którą składają się góry, doliny i... góry. Pustynia... jeszcze gdzieś była spora pustynia z tego co pamiętam, rofl. GTA 3 i Vice City (a w szczególności to drugie) to świetne tytuły.

Wracając do tematu - żadna niespodzianka... Wiadomo, że następna część wręcz musi powstać, po prostu nie została jeszcze zapowiedziana. :p

19. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja właśnie dziś po długiej przerwie ukończyłem ostatnią misję w GTA IV. :p Powiem ,że fabuła mi się bardzo podobała . W ogóle całokształt był świetny , grafika , fizyka która była bdb . Rewelacyjna muzyka czego można chcieć więcej ; D . Oczywiście można zarzucić grze brak Czołgu , samolotów , monster trucka , piły mechanicznej , siłowni itp. No , ale to są gusta każdemu podoba się coś innego i o tym się nie dyskutuje . ;]

Co do tematu(troszkę zboczyłem :p) To bardzo się ciesze , że będzie nowe GTA w sumie to było pewne , bo przecież autorzy nie zabili by kury która znosi złote jaja . Oby w nowym GTA był większy teren do zwiedzania i dłuższa fabuła .

20. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Prawdopodobnie to bedzie Vice City 2 na jakims tam forum jeden z tworcow gta przy premierze Midnight Club LA podniecal sie klimatem Los Angeles byc moze to Vice City 2 bedzie nastepca IV jesli bedzie Vice City mam wielka nadzieje ze Tommy Vercetti zawita jeszcze raz wedlug mnie jak najlepszy bohater serii

21. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    Vice City najlepsze:) Mam nadzieje na to co mówi kolega wyżej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum