1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powstaje nowa gra na licencji WRC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Październik 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Studio deweloperskie Milestone tworzy pierwszą, od czasów WRC: Rally Evolved na konsolę PlayStation 2, grę rajdową opartą w pełni na licencji FIA World Rally Championship (WRC). Produkcja trafi do sklepów w przyszłym roku. Zostanie wydana na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Wydawcą jest firma Black Bean Games.

Póki co nie znamy zbyt wielu informacji na jej temat. Wiemy tak naprawdę tylko tyle, że dzieło Milestone będzie oficjalną grą FIA WRC. W związku z tym możemy być pewni, że znajdą się w niej nie tylko kierowcy, zespoły fabryczne, ale i imprezy z kalendarza rajdowych mistrzostw świata, w tym być może Rajd Polski, który w bieżącym roku po raz drugi w historii dołączył do tego szacownego grona.

Przedstawiciele obu wymienionych wyżej firm są przekonani, że fani rajdów z niecierpliwością czekali na zapowiedź nowej gry tego typu. Wierzą również, że finalny produkt zadowoli wszystkich miłośników WRC. Z tego też powodu, twórcy nie poszli na łatwiznę – poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, co według wydawcy ma być dowodem na poważne podejście do całej sprawy.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że ekipa Milestone jest niezwykle doświadczonym zespołem. W swojej historii wprowadziła na rynek już kilkanaście gier z gatunku wyścigów. Wśród nich warte wymienienia są takie tytuły, jak samochodowe Evolution GT, S.C.A.R. oraz Superstars V8 Racing, a także motorowe serie Superbike World Championship i MotoGP – choć tę ostatnią od bieżącego roku opracowuje już jednak studio Monumental Games. Obawy mogą być związane zatem co najwyżej z faktem, że Milestone jak dotąd nie opracowało żadnej gry rajdowej (poza kilkunastoletnim Screamer Rally), a najlepsze z dotychczasowych dzieł studia można było określić co najwyżej dobrymi, solidnymi pozycjami bez fajerwerków.

Ostatnie produkcje na licencji WRC opracowała firma Evolution Studios (twórcy późniejszego MotorStorm). Mamy tu oczywiście na myśli popularną i bardzo dobrze ocenianą markę WRC, wydawaną w latach 2001-2005 przez koncern Sony Computer Entertainment na konsolę PlayStation 2 (w jednym przypadku także na PSP). Przypominamy również, że licencję WRC posiada również studio Polyphony Digital, które wykorzysta ją w najnowszej odsłonie marki Gran Turismo – Gran Turismo 5 (PS3). Produkcja zadebiutuje na rynku wiosną przyszłego roku.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48506

2. Lotnik421 Xbox One

3. lordostros

lordostros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sierpc
    Dla mnie news miesiąca - po prostu czekałem na taką grę, traktującą wyłącznie o rajdach. DiRTa nie liczę, bo to raczej mix, a nie samodzielna produkcja z licencją WRC. Do tego premiera już wiosną- sweet.

4. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    OOO Ciekawie :)

Brakowało mi typowej rajdówki - nie mówicie a przecież jest dirt :p Dirt jets super gierką ale nie jest typową rajdówką z OS'ami

5. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Świetniee ! Na takie coś czekałem, bo Drift jak już ktoś mówił to mieszanka ;)

6. kerpal

kerpal Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jeszcze niech coś zrobią o Formule 1 i Motocrossie i będzie mega wypas , wszystko czege chcę na konsole ;]

7. ShoxBDG

ShoxBDG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeszcze żęby to była udana gra to będzie extra. Czekam na to, bo Dirt2 zadowala mnie tylko w 70% :)

8. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    No super tylko żeby z tego nie zrobili arcade bo arcade jest już za dużo na konsole ;p

9. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Świetny news, gra na pełnej licencji WRC to będzie coś :)

10. Budyn90

Budyn90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Od momentu skonczenia przygody z seria WRC na PS2 czekalem na tego typu gre. I sie doczekalem, tylko producent wzbudza u mnie mieszane uczucia... Bo samochodowki (poza Screamerem) zrobione przez Milestone byly jak dla mnie mierne, a niektore, jak Evolution GT wrecz tragiczne. Mam nadzieje, ze tworcy pojda raczej w kierunku Richard Burns Rally niz Dirt. Mimo wszystko czekam z niecierpiwoscia.

11. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    No fajnie, fajnie, tylko wolałbym, żeby powstało coś na licencji F1, co nie zmienia faktu, iż typowa "ściganka" WRC z Os'ami z prawdziwego zdarzenia, na wszystkich możliwych licencjach należy do grona tytułów "must have" ! Czekamy, miejmy tylko nadzieje, że Panowie z Milestone nie oddadzą w nasze ręce gry, która będzie co najwyżej średnia, ponieważ pomysł na grę jest idealny, więc chyba to jest jak narazie dla nas graczy jedyny argument świadczący o świetnosci tego tytułu. Na pewno będe się bacznie przyglądał każdemu newsowi, oraz screenshoot'owi, który ujży światło dzienne do oficjalnej daty premiery gry.

12. Starh

Starh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Eh także czekam na realistyczny symulator F1... Może codemasters w końcu coś pokaże odnoście wersji na konsole/pc... bo to co ukazali na wii i psp to mnie nie zadowala;(

A co do wrc możliwe, że zagram jeżeli bd to symulator na poziomie.

13. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    bez kitu, jeszcze kilka gierek ze starego poczciwego ps2 trzeba na nasza konsole przeportowac, jak to WRC i w przyszlosci widze GT:D wiem wiem co zaraz powiecie, ze to nie port tylko nowe pozycje, owszem nowe, ale na starym i sprawdzonym pomysle, na ktory czekam od kad kupilem X'a :)

14. Unn@med

Unn@med Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radgoszcz
    w końcu powstaną normalne wyścigi

15. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Powstaje :)
    w przyszłym roku ma wyjść ;)

Codemasters się tym zajmuje o ile mnie pamięć nie myli

16. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    No, też o tym słyszałem, ale jakoś sprawa ucichła :(, więc mam pewne obawy... Ok ale bez offtopu bo tu nie chodzi o F1, tylko o WRC :p, na który oczywiście również czekam :)

17. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    WRC nigdy za wiele czekam cos w stylu Shift-a ; ))

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum