Powstaje nowa gra z uniwersum Batman: Arkham?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Rocksteady Studios zakończyło rozwijanie uniwersum Nietoperza, ale deweloperzy przygotowali wyjątkowe podwaliny pod przyszłe produkcje. Warner Bros. może wykorzystać okazję i zespół z Montrealu może pracować nad nową grą.

Batman: Arkham to najlepsza, growa seria w świecie superbohaterów. Za większość tytułów z tego uniwersum odpowiadało Rocksteady Studios, ale ta ekipa postanowiła porzucić kostium Nietoperza i tworzyć inne pozycje.

Możemy mieć pewność, że Warner Bros. nie będzie chciało unicestwić Batmana, ponieważ każda kolejna odsłona cieszyła się ogromną popularnością. Według przecieków dziennikarzy WCCFTech, Warner Bros. Montreal ma za zadanie „rozszerzyć DC Universe” i deweloperzy pracują nad nową grę w otwartym świecie. Studio opublikowało materiał rekrutacyjny, na którym można zobaczyć prace nad tytułem, a dodatkowo na biurku deweloperów pojawia się DualShock 4.

Zespół pracuje podobno nad nowym tytułem, w którym pokierujemy Brucem Waynem – plotki o tym projekcie pojawiły się na portalu kilka tygodni temu – lub nad pozycją w świecie Suicide Squad.

Nie są to oczywiście potwierdzone informacje, ale musimy pamiętać – Warner Bros. Montreal faktycznie pracuje nad nowym tytułem. W połowie ubiegłego roku zespół szukał osób, które będą: „odpowiedzialni za projekt i rozwój jazdy lub szczególne cechy systemów dla gier akcji rozgrywanych w otwartym świecie”.




 

Samurai

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ciekawe co rozumieją przez "nowa gra w otwartym świecie", jeżeli nowy Batman to jestem za.Nie pogardziłbym gościnnym udziałem Super Mana czy właśnie Suicide Squad, mimo że kilku z nich już się w Batmanie pojawiło.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Trzeba tylko czekać na nowe info plotki jestem na tak uwielbiam batmana cała seria była naprawdę dobra
 

Do góry Bottom