1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powstanie film na podstawie serii God of War

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Lipiec 11, 2012.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Zapowiedziano przeniesienie na duży ekran historii opowiedzianej w cyklu God of War. Pisaniem scenariusza zajmą sie autorzy biorący udział w kręceniu czterech filmów z serii Piła.

Wczoraj informowaliśmy o nabyciu przez wytwórnię CBS Films praw do ekranizacji Deus Ex: Bunt Ludzkości, a także o znajdującym się w planach filmie na podstawie cyklu Assassin’s Creed, w którym rolę Desmonda Milesa zagra najprawdopodobniej Michael Fassbender. Dzisiaj kontynuujemy cykl wiadomości o przenoszeniu fabuł gier na duży ekran. Siedząc w kinowych fotelach będzie można obejrzeć także historię opowiedzianą w serii God of War.

Nie podano jeszcze informacji, kto wcieli się w główną rolę, wiadomo natomiast, kto zajmie się scenariuszem. Będą to Patrick Melton i Marcus Dunstan, scenarzyści biorący udział w produkcji filmów Piła IV, V, VI oraz Piła 3D. Nie napiszą oni jednak całego scenariusza od podstaw – wykorzystają ten stworzony przez Davida Selfa, który również chciał nakręcić ekranizację God of War, jednakże porzucił projekt.
    David Self będzie uczestniczyć w tworzeniu filmu jako producent, razem z Charlesem Rovenem (uczestniczył w produkcji tytułu Mroczny Rycerz powstaje) oraz Alexem Gartnerem, przedstawicielami wytwórni Atlas Entertainment.

źródło:
    Powstanie film na podstawie serii God of War | GRY-Online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale w te filmy się obrodzi, Assassin's Creed, Deus Ex, God of War, a i tak pewnie nic nie obejrzymy w polskich kinach.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    I pewnie kolejny ekranizowany crap... Niech Oni wszyscy zostawią te gry w spokoju ;/

5. siwycom1

siwycom1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najlepsza ekranizacja gry wedlugu mnie byl silent hill reszta to chlam no jeszcze hitman byl w miare

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Bez przesady akurat jedne z ostatnich ekranizacji nie były złe. Prince Of Persia i Max Payne też całkiem całkiem sie ogladało. Co do GOW'a jeśli ma wyglądać jak Starcie Tytanów to sorry ale ja dziękuję, film cienki jak najman w ringu.

7. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    GoW średnio się nadaje na film. Fabularnie seria jest prosta jak drut, 7 część i zarazem prequel w drodze na PS3, więc nie wiem co chcą pokazać w tym filmie. Podobieństwo do Starcia Tytanów też im specjalnie nie pomoże. Do tego brutalności na poziomie Spartacusa w kinie pewnie nie pokażą, a bez tego to nie God of War. No i last but not least w filmie nie da się zrobić QTE. :tongue:

8. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niby dlaczego nie pokażą brutalności ? Oglądałeś Szeregowca Ryana lub Helikopter w ogniu gdzie normalnie były pokazane jak ludzie umierają w męczarniach z pourywanymi rękami,nogami czy w ogóle rozerwani na pół ? Filmy ostatnio stają się bardzo brutalne, jako przykład mogę podać jakiś norweski film, który ostatnio oglądałem (tytułu nie pamiętam) gdzie była scena gdzie koleś został zrzucony z przepaści (takiej dwudziesto metrowej) i walnął głową w głaz- przez dobre kilkanaście sekund mogłem oglądać zawartość jego głowy (kiedyś to była głowa,teraz bezkształtna masa). Ja tam się cieszę że robią ekranizację GOW-nigdy nie miałem możliwości zagrać w grę. A co jeżeli to będzie animacja jak np beowulf ? To by było piękne :)
    PS.Wg mnie wszystkie ekranizacje gier, które oglądałem to crap : Max Payne, Hitman, Blood Rayne, Prince of Persia i inne(jeśli były)

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up Max Payne jeszcze nie był aż takim crapem, ale fakt, można się lepiej postarać a już szczególnie w kwestii Maxa i Hitmana, obie gry to świetny materiał na hit kinowy. Zazwyczaj zaczyna się przez zły dobór aktorów i ch*jowy scenariusz, potem już 'z górki' :)

10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Panowie zwróciliście uwagę kto będzie tworzył ten film?
    Moim zdaniem będzie straszna kupa :(

Wczytywanie...

Poleć forum