1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powystawowy kinect pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pit2, Lipiec 10, 2011.

1. Pit2

Pit2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam takie pytanie zakupiłem dzisiaj kinecta powystawowego jak myślicie jest to dobre rozwiązanie? Jest jakaś możliwość że jest on "zużyty" jeśli chodził w sklepie jako tester.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dennykropka

dennykropka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam powystawowego, kupiłem go przed nowym rokiem bo to była ostatnia sztuka jaka była w całym mieście.
    Nigdy nie miałem z nim problemów, raczej takie urządzenie się nie zużywa... Tak przynajmniej mi się wydaje.

4. Pit2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oraz mam jeszcze takie pytanko jak długa jest gwarancja ponieważ sprzedawca powiedział iż on nie daje gwarancji tylko aktywna powinna jeszcze być gwarancja producenta.Oraz ten gość mówił że da się gdzieś po zalogowaniu sprawdzić ile gwarancji zostało jak to zrobić.

5. dennykropka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kupując w Vobisie dostałem info że mam rok gwarancji i jeszcze mogę 2 rok dokupić za 160 zł. ( kupowałem slima + kinect )
    O ile się orientuje gwarancja liczy się od daty kupna ( potrzebny paragon ), a jeżeli nie posiadasz paragonu to od daty produkcji ( jest ona na nalepce z tyłu ).
    Jeśli się mylę to mnie poprawcie ale tak chyba jest.

6. Pit2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale na to jest 2 lata ? bo typek w media markcie mówił że jest 1 rok gwarancji na sprzęt elektroniczny chociaż sam mówił że nie jest pewien.

7. dennykropka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeden rok jest normalnie.

Dokupić możesz drugi.

8. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Zawsze też jest rękojmia 24 m-c

9. Pit2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale jest taka opcja jak to sprawdzić w tym zarejestrowaniu? On coś takiego mówił musisz zarejestrować kinecta na live i tam bd ci pisać ile gwarancji zostało .

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    poza tym ty masz powystawowego wiec musisz sie zapytac sprzedawcy od kiedy ten kinect mniej wiecej pracuje, na ile jest gwarancja i o date produkcji. jesli odpowie ci szczerze na te pytania mozesz sobie wyliczyc ile jest na chodzie i ile jeszcze ma gwarancji :)

11. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Na xbox.com rejestrujesz kinecta wpisując jego numer seryjny i masz napisane ile jest gwarancji

Wczytywanie...

Poleć forum