1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pozdro dla fanów-powitanie i o mnie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Grzehooo, Styczeń 8, 2014.

1. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Hej,
    Chcę się uaktywnić na forum więc postanowiłem założyć nabijacza postów i opisać trochę co tu robię.

EDIT

Moja przygoda zaczyna się od 360 i dobrej imprezy u znajomej. Skoro była taka dobra to były combo move w moim przyadku kinect mnie zabił. Czyli pierwszego dnia kacóweczka a drugiego zakwasik. Od tego czasu wiedziałem, że bezpowrotnie stałem się fanem X.
    Zrządzenie losu i okoliczności, niewielki salon, nawał pracy i raczej casualowy tryb grania sprawił, że zainteresowanie było ale merytoryczne argumenty odwiodły mnie od własnego X.

Info orso6// Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Foty ino migiem .....

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Foty znajomej zapodaj.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Temat powrócił z zapowiedzią durango lub 720. Wszyscy zainteresowani tematem widzieli futurystyczne wizualizacje. Większość raczej chyliła się do futurystycznych wizji, a obecnie wszyscy wiedzą jak wygląda klocek. Droga przez specyfikacje, sławny DRM, regionalizację. E3 2013 i wszystko było jasne. Sprzęt droższy, brak kompatybilności, plusy PS4. Nadzieja na wyjście w PL.

5. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
  6. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Fake....laska ma sunglasy, a nie ma słońca :D

EDIT : więcej ! :D

7. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Kończąc bzdury, lista życzeń do XbOne jest długa.
    dobry byłby One Slim ale sądząc po 360 to na to trzeba poczekać 3 lata (w 360 było to 4-5)
    gry (ale te wyjdą)
    wymienny dysk
    lepszy (jakikolwiek) live - koniecznie
    Drugi ekran !! jako stream obrazu (uważam, że Vita w ps robi robotę a streaming gier do urządzeń $ony na CES wygląda obłędnie)

O wprowadzeniu nie wspominam bo uważam, że XO zawita u nas w 2015 oficjalnie. Wcześniej nie, bo ta regionalizacja wprowadzania na wspólny rynek UE to bzdura, fascynaci kupią i, i tak będą narzekać że 2(3) świat, że nie działa tak jak w US. Co do powodów na opóźnienie to stanowczo zaliczyłbym tu brak języka i brak tytułu który pociągnie casualowych graczy jak kinect ostatnie 2 lata sprzedaży. Coś musi powiedzieć: to jest gra która jest warta 100$ które wydajesz na pełen zestaw. Ja też zamierzam ponarzekać na - ale wiem, że mam lepszą konsolę dla mnie i chciałbym żeby wydawcy nie wzgardzili naszą konsolą.

8. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ps: proponuję rozszerzyć opis podforum: przedstaw się i pokaż jakiegoś softa ze swojego fap folderu.

Ps2: zdjęcia są tu Link

Wczytywanie...

Poleć forum