1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pozdrowienia ze Śląska

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez General Manager, Luty 10, 2014.

1. General Manager

General Manager Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Jestem z Górnego Śląska. Nie mam jeszcze żadnej konsoli, ale zamierzam kupić XBOX ONE. Początkowo chciałem kupić PS4,ale ponieważ nie obsługuje dysków zewnętrznych i ma gorsze exclusivy, postanowiłem wybrać XBOX ONE. Zakupię go w lipcu. Kolega prześle mi konsolę z Niemiec. Z gier w jakie lubię grać to: Assasins Creed( wszystkie części oprócz 4, bo komp nie da rady :friendly_wink:), FIFA(przy której wiele razy się zdenerwuję z powodu handicapów na PC, ale zawsze do niej wracam) oraz Guild Wars 2(gra rpg, jedynie na PC, jeśli ktoś jeszcze ma blaszaka to polecam kupić). Z tytułów które napewno kupię to AC4, Ryse Son of Rome(Crytec odwalił kawał dobrej roboty), Kinect Rivals(do grania z rodzinką) oraz The Division(na nią najbardziej czekam i kupie ją choćby nawet za 600zł w dniu premiery). Jak już dostanę konsolę to wystosuje posta w którym zaproszę do znajomych(będę nazywał się tak samo jak na forum). Według mnie lepszą konsola jest XBOX ONE. Gracze na PS4( bo tworzyłem tematy na forum ps4site.pl, bo początkowo chciałem właśnie ja zakupić) mówią że XBOX jest gorszy. Sądzę, że wcale nie. Mówią o mniejszej ilości klatek( a Killzone działa w 30fps-ach) oraz gorszych exclusivach(czy ja wiem czy chcę The Order 1886 bez multi i w 30fps albo Infamous Second Son podobne do Saints Row 4). Podsumowywując cały mój post. Witam jeszcze raz wszystkich użytkowników xboxforum.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. dexter_21

dexter_21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. michalol89

michalol89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    POLSKA
    Obie konsole sa baardzo dobre wybor to kwestia gustu :)

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum