1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poziom do Portala 2, który namiesza Wam w głowach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Twierdziliście, że etapy w Portalu 2 są zbyt skomplikowane i nadwyrężają szare komórki? Po zobaczeniu lokacji stworzonej przez jednego z fanów gry, przeczącej zasadom geometrii euklidesowej, uznacie je za bułkę z masłem.

To, co dzieje się na załączonym materiale wideo, trudno opisać jakimikolwiek słowami. Przenikanie przez ściany, chodzenie po ścianach czy latanie to tylko część z atrakcji, jakie znajdziecie w tym abstrakcyjnym poziomie czy, jak kto woli, labiryncie. Jeśli chcielibyście się przenieść do tego niezwykłego miejsca, możecie to zrobić pobierając ten plik - YouTube - Broadcast Yourself i postąpić zgodnie z instrukcją - How to install and play Custom Chambers in Portal 2 - Steam Users' Forums . Ja chyba poprzestanę na obejrzeniu filmiku - wolę nie narażać swojego mózgu na niekontrolowaną eksplozję.

PS Spostrzegliście się, że na mapce nie ma żadnych portali? Ja uświadomiłem sobie ten fakt dopiero po kilkunastu minutach. Kto by pomyślał, że Portal bez, hmm, portali może być bardziej zakręcony niż Portal z, hmm, portalami... Czy jakoś tak.

źródło : http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...ortala_2__ktory_namie sza_Wam_w_glowach.html

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No. W końcowych etapach Portala 2 trzeba było wysilić mózgownice :) Nie wiem jak jest z pierwszą odsłoną bo nie grałem.

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ciekaw jestem, czy twórcy gry przeszliby ten poziom ;)

5. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W jedynce nie natknąłem się na jakieś skomplikowane momenty. Dość szybko tą część przeszedłem. Dwójka na końcu była wymagająca, ale ten filmik i tak to wszystko przebija :D

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Pewnie stworzyl to jakis nerd po MIT.

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak dla mnie Portal jest grą strasznie łatwą wszystko jest praktycznie na tacy więc nie wiem w czym problem.

8. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zależy dla kogo. Dwójka na końcu wymagała już trochę główkowania bo nie od razu było wszystko widać :D

9. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Gra nie jest trudna, ale wciąga niesamowicie. Poziom jest świetny. Mam nadzieje, że w portalu 3 (o ile powstanie :p ) będą takie poziomy :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum