1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poziom referencji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez slim3000, Marzec 16, 2009.

1. slim3000

slim3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ostatnio zauwazylem wlasnie ta opcje.. moglby ktos przyblizyc o co chodzi, jaki pozim najlepiej i dlaczego.. i jaki ma to wplyw na gry ..(obraz)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    sa tam trzy opcje
    to tak duzo do sprawdzenia ???? :)

4. (((misiek)))

(((misiek))) Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdz pierwsza i ostatnia opcje.Srodkowa nie zawracaj sobie glowy,bo to jest cos pomiedzy "standardowa", a "rozszerzona".
    Wlacz jakas gre w ktorej jest duzo ciemnych zakamarkow i przetestuj obie opcje.Ustawienie zlej opcji, moze objawiac sie mocnym wypłukaniem kolorów, albo całkowitą utratą detali w ciemnych fragmentach ekranu.

5. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ze 3 opcje to wiem ;]
    Tylko nie wiem co daja... . Ale kolega wyzej troszke uswiadomil :)

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja nie widze zadnej roznicy :)

7. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zalezy jakim kablem macie podpietego X do tv,na np mam kabel HDMI i LCD Hd ready i roznice widze duza,na rozszerzonych widac lepsza palete barw itd

8. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam podlaczone do monitaroa kablem VGA za 25zl .

Ps. Jaki poziom referencji bylby waszym zdaniem najlepszy dla gta 4?

9. matijas17

matijas17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przy ustawianiu referencji po prawej stronie jest taka uwaga, ze jesli tv nie bedzie spelnial wymogow danej opcji (standardowa, srednia, rozszerzona) to obraz moze sporo stracic na jakosci. I tu moje pytanie. Mam TV Samsung B550 37" Full HD, i xbox jest do niego podpiety kablem HDMI, jaki poziom referencji bedzie dla mnie najlepszy? Myslicie ze ten tv bedzie spelnial wszystkie wymogi poziomu rozszerzonego?

10. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    W GTA 4 zauważyłem większy spadek FPS, gdy ustawiać poziom referencji na rozszerzony. Ale to może być spowodowane mniejszą ilością aut na drodze, bo z gry trzeba wyjść, aby to zmienić - przynajmniej ja tak robiłem. Lepiej sobie poustawiać w grze kolory, niż w opcjach konsoli. Pozdro...

11. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poziom referencji nie ma nic do płynności gry! To jest tylko ustawienie jak mocno maja byc nasycone kolory czyli jak mocno czarny ma być czarny. Czasami w grach zdarza sie ze masz mieć czarne, przyciemnione miejsce i nic tam nie widzieć, przy złym poziomie referencji widzisz wszystko tylko ze w szraych barwach i nie ma palecie barw nie ma czarnego. Najlepiej to widać przy kablach VGA

Wczytywanie...

Poleć forum