1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznajcie mocarne tytany z Titanfall 2. Materiał przybliża wielkie roboty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 31, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jednym z najważniejszych elementów Titanfall 2 są bez wątpienia potężne tytany. Autorzy postanowili przybliżyć graczom przygotowane maszyny i opublikowali zwiastun zatytułowany „Poznaj Tytany”.

Deweloperzy Titanfall wpadli na prosty pomysł. Wrzucili na areny wielkie tytany i zaprosili graczy do walki. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i dlatego już w październiku na rynku zadebiutuje druga odsłona.

Studio tym razem przygotowało więcej maszyn, więc otrzymaliśmy stosowny materiał przedstawiający roboty. Każdy z mechów posiada inne uzbrojenie, a nawet inaczej reaguje na wydarzenia na ekranie. Właśnie z tego powodu piloci muszą dobrze poznać swoich pomocników, by następnie w pełni wykorzystywać ich zdolności.

Poniższy film przygotuje Was na nadciągające atrakcje. Gra Respawn Entertainment ma naprawdę szansę na sukces – oczywiście sporo zależy od premierowej zawartości oraz kampanii, ale ja jestem dobrej myśli. W pierwowzór zagrywałem się miesiącami.

Wczytywanie...

Poleć forum