1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznajcie nowe mapy do Call of Duty: Ghosts

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Call of Duty: Ghosts doczekało się kolejnej, trzeciej już paczki z mapami. Zbiór nosi nazwę "Invasion" i przynajmniej na razie dostępny jest jedynie na Xboksach. W ciągu najbliższych tygodni powinna pojawić się również wersja działająca na PlayStation.

Możemy się przygotować na nadejście "Inwazji", ucząc się kilku przydatnych rzeczy na temat czterech nowych map: Mutiny, Pharaoh, Departed i powracającej mapce znanej z Call of Duty: Modern Warfare® 2 - Favela.

Ekipa portalu VG247 przygotowała specjalne nagrania, na których nie tylko prezentują nowe tereny, ale również radzą jak się na nich zachowywać. Ich zdaniem są to najlepsze, opublikowane do tej pory, plansze do Call of Duty.

No to lecimy. Na pierwszy ogień Mutiny.

Kolejna jest Pharaoh:

Przed wami na scenie Favela:

Została nam już tylko Departed:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Byle by tylko nie sknocili tego Multi (singiel mnie nie interesuje zupełnie) to może być ciekawie... aha i proszę bez żadnych udziwnionych dodatków (bronie w kaczuszki itp.) bo akurat takie dodatki w FPS nie bardzo mnie rajcują, a jedynie odbierają chęć do gry.
    Nie bardzo mi się chciało oglądać każdy film do końca (jedynie rzuciłem okiem) ale wydaje mi się że nie są za wielkie te mapy (dla mnie akurat na plus) i jest też wiele zakamarków - więc będzie się działo :friendly_wink:
    I chyba jednak skuszę się znów (jak co roku) i na tą część, choć po ostatnim CoD'zie miałem dosyć tej serii...

4. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja też jestem za multi więcej czasu poświęcam graniu online niż na singlu bo tu przejdę całą grę i koniec

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    mmmm favela, kozak mapa z mw2, mam już na hdd od kilku dni to dlc, sprawdzę na linku jak to to wygląda

Wczytywanie...

Poleć forum