1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznajcie Styx - mieszaninę Hitmana, Assassin's Creed, Thief i Overlord

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 30, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Zwykle takie miksy nie wychodzą za dobrze, ale Styx: Master of Sahdows ma w sobie to coś, co od pierwszych minut sprawiło, że pojawiło się na mojej liście must-have.

Gra opowiada o goblinie imieniem Styx, liczącym sobie blisko 200 lat życia. W tym czasie stał się mistrzem w skradaniu, zabijaniu i kradzieży. Jest też jednym z najstarszych przedstawicieli swojej rasy.

Ze wstępu to tyle, przejdźmy teraz do opisu przecudownego (przynajmniej w mojej opinii) gameplayu. Nasz bohater zaczyna w pewnym obsianym strażnikami zamku, jednak musi się przedostać na jego drugi koniec, aby móc podążać za swoim przeznaczeniem. Już na wstępie wita nas skrytobójcze wyzwanie.

Stynx rzuca zatem jednemu przeciwnikowi w głowę noże, a na drugiego zeskakuje niczym Altair. Autor wspomina tutaj o tym, że uzbrojenie przeciwników ma wpływ na rozgrywkę. Tutaj jeden z strażników miał hełm, przez który nóż by się nie przebił.

Dalej widzimy jak goblin się skrada i niczym Garrett gasi światło, aby przemknąć się obok oponentów i przy okazji ich okraść.

Jeszcze później zabija jednego z wrogów, a jego ciało chowa niczym Agent 47. Mieszanka już wywołuje niemałą radość, a to jeszcze nie koniec. Stynx może przyzwać cztery rodzaje klonów (prawie jak bohater serii Overlord), nad którymi przejmuje kontrolę i steruje tak, aby pomagały w cichym mordowaniu strażników.

Fajnym aspektem gry jest mnogość dostępnych opcji mordowania; będziemy mogli zatruć wodę, którą wypije wróg, zrzucić go z krawędzi, schować miniona w skrzyni, do której podejdzie nieprzyjaciel, a stworek go tam wciągnie. To i jeszcze więcej znajdziecie poniżej - niby to tylko 15 minut, ale za to wypełnione bardzo zachęcającą rozgrywką.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Po 4 min wyłączyłem. Po prostu nudziłem się oglądając to. I te główne stworzenie - ork, ogr czy co to ma być nie pasuje mi. Mówiąc o tej grze wg. mnie nie ma prawa wspominając o takich miodnych grach jak : Assassin, Hitman itd.

Mi się po prostu nie podoba.

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Moim zdaniem tragedii nie ma ale rewelacyjnie to też nie wygląda

6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Narrator opowiada o tej grze jakby była najlepsza na świecie, tak jakby można było zrobić wszystko, dosłownie. Pierwsze co pomyślałem jak zobaczyłem słowo goblin - The Darkness II i ten mały "przyd*pas" głównego bohatera.
    No ale cóż, gra wyjdzie, będzie miała swoje 5 minut, po czym ludzie stwierdzą, że nawet piracić się tego nie opłaca bo wyjdzie Shadow of Mordor i AC Unity...

7. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jak już mi się zaczęła podobać to się dowiedziałem na końcu że PS4, XONE i PC. Może i szkoda?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wygląda jak stara kupa

Wczytywanie...

Poleć forum