1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Poznajcie wszystkie umiejętności Agentów. Ubisoft prezentuje nowy materiał z The Division

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3751
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Małymi krokami zbliża się premiera Tom Clancy's The Division, więc Ubisoft chce mieć pewność, że będziemy przygotowani na walkę w Nowym Jorku. Firma przedstawiła prezentację umiejętności, które pomogą Agentom w najtrudniejszych sytuacjach.

Dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo ciekawy materiał, na którym Ubisoft prezentuje umiejętności. Bohaterowie od początku mają dostęp do trzech drzewek umiejętności i tylko od naszych preferencji zależy, w jaki sposób rozwiniemy agenta. Twórcy postawili na wielką swobodę, ponieważ w każdym momencie otrzymamy możliwość zresetowania przyznanych punktów. To na pewno pozwoli śmiałkom na dopracowanie postaci pod odpowiednie taktyki.

W sumie Francuzi nie odkrywają tutaj wielu sekretów – o skillach w Tom Clancy's The Division słyszeliśmy już kilkukrotnie, ale dzisiaj możemy zerknąć na ciekawą prezentację zdolności. Podczas zabawy trzeba będzie się odpowiednio przygotować i wybierać moce odpowiednie do misji.

Pewnie dość szybko pojawią się w Sieci specjalne zestawienia, dzięki którym będziemy mogli stworzyć idealnego herosa pod atak, obronę, czy też wsparcie.

FLEX Jastrzebie lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Hasted

Hasted Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie wiem jak inni ale dla mnei osobiscie gra w Bete The Division meczyla ... denne questy ( nei wiem jak dalej bo ja usunalem bete po godzinie grania) polegajace na zabijaniucoraz to bardziej uzbrojonych bandytow czy kogos tam , czasami postac dziwnie sie zachowuje no chce sie schowac nza przeszkoda a ona przeskakuje . ogolnie dobrze ze byla ta beta , przynajmniej kasa zostanie w kieszeni

Wczytywanie...

Poleć forum