HOT! Poznajcie wszystkie umiejętności Agentów. Ubisoft prezentuje nowy materiał z The Division

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Małymi krokami zbliża się premiera Tom Clancy's The Division, więc Ubisoft chce mieć pewność, że będziemy przygotowani na walkę w Nowym Jorku. Firma przedstawiła prezentację umiejętności, które pomogą Agentom w najtrudniejszych sytuacjach.

Dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo ciekawy materiał, na którym Ubisoft prezentuje umiejętności. Bohaterowie od początku mają dostęp do trzech drzewek umiejętności i tylko od naszych preferencji zależy, w jaki sposób rozwiniemy agenta. Twórcy postawili na wielką swobodę, ponieważ w każdym momencie otrzymamy możliwość zresetowania przyznanych punktów. To na pewno pozwoli śmiałkom na dopracowanie postaci pod odpowiednie taktyki.

W sumie Francuzi nie odkrywają tutaj wielu sekretów – o skillach w Tom Clancy's The Division słyszeliśmy już kilkukrotnie, ale dzisiaj możemy zerknąć na ciekawą prezentację zdolności. Podczas zabawy trzeba będzie się odpowiednio przygotować i wybierać moce odpowiednie do misji.

Pewnie dość szybko pojawią się w Sieci specjalne zestawienia, dzięki którym będziemy mogli stworzyć idealnego herosa pod atak, obronę, czy też wsparcie.


 

Hasted

Banned
Użytkownik
Świeżak
nie wiem jak inni ale dla mnei osobiscie gra w Bete The Division meczyla ... denne questy ( nei wiem jak dalej bo ja usunalem bete po godzinie grania) polegajace na zabijaniucoraz to bardziej uzbrojonych bandytow czy kogos tam , czasami postac dziwnie sie zachowuje no chce sie schowac nza przeszkoda a ona przeskakuje . ogolnie dobrze ze byla ta beta , przynajmniej kasa zostanie w kieszeni
 

Do góry Bottom