1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznaliśmy datę premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 18, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po godzinie 15 mogliśmy zobaczyć, jak twórczość Kojimy trafiła telewizji, a bardzo możliwe, że Guardian przez przypadek podał datę premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain! Początek 2015 roku będzie epicki!

Znany brytyjski dziennik opublikował dzisiaj artykuł dotyczący Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, który przedstawia grę jak i całą serię Metal Gear Solid. W tekście znajdziemy liczne wypowiedzi samego Hideo, który jak zawsze ma wiele do powiedzenia o swoich dziełach.

Wszystko wygląda dość standardowo, jednak na samym końcu pojawiła się szokująca adnotacja.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutuje na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360 i Xboksie One 17 marca 2015 roku

W Sieci rozpoczęła się wrzawa, że podczas prywatnej rozmowy Kojima mógł podać datę premiery, która przypadkowo trafiła do artykułu. Oczywiście, „gafa” już teraz została poprawiona.

Jeśli interesuje Was ten tekst, znajdziecie go tutaj.

Na dowód – poniższy screen:

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Powiem tak. Gra może będzie i epicka, ale nigdy nie dorówna perfekcyjnej wręcz części Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots, którą ponownie męczę na PS3 :)
    Ci co grali doskonale wiedzą o czym piszę. Snake bez klimatycznego głosu Davida Haytera to już nie to samo. Grywalność może będzie trzymać poziom, ale to już nie ten klimat.
    Bardzo to przykre, że Hideo Kojima czy też Konami a może On sam zrezygnowało z jego usług i zastąpiło go takim sucharem jak Kiefer Sutherland, którego osobiście jako postać i jako aktora zupełnie nie trawię.
    Wielka szkoda :(

4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ograłem wszystko, prócz mgs4. i tylko dla tej gry bym kupił ps3...gdybym nie miał klocka. ;P
    o spazmach oczekiwania na mgs:tpp, to już nawet nie piszę. :D

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Uwierz mi nie tylko dla tej gry warto kupić PS3. Mam i Xboxa 360 i PS3. Oprócz tego mam Nintendo Gamecube,Sony PSP,pierwszego Xboxa i naprawdę bardzo się cieszę ze wszystkich tych konsol.

6. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    w mgs4 nie grałem, ale mam zassane wszystkie cutscenki w hd(mkv chyba). :D
    więc wiem, że to killer nad killerami. kiedyś ogram, to pewnik.
    nie wymieniłeś dreamcasta, którego z kolei ja miałem. cud konsolka! shenmue! :)
    ps. przepraszam kierownictwo za offtop. :D

Wczytywanie...

Poleć forum