1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznaliśmy datę premiery Watch Dogs?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 27, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft wciąż milczy w temacie daty premiery Watch Dogs, co nie przeszkadza sieci Shopto podać nieoficjalnego dnia ukazania się wyczekiwanego sandboksa. Sklep jest na tyle pewny swego, że gwarantuje zadośćuczynienie w wysokości 5 funtów, gdy nie zrealizuje zamówienia na czas.

Wedle Shopto Watch Dogs pojawi się na wszystkich platformach docelowych 21 marca przyszłego roku. Wcześniej brytyjska sieć sprzedaży podała datę premiery również opóźnionego DriveClub, która rzekomo odbyć ma się 28 lutego 2014 roku. W przypadku obu tytułów Shopto oferuje kompensatę w wysokości 5 funtów, jeżeli nie dostarczy gier na czas.

A my wciąż czekamy na oficjalne info od Ubisoftu. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    czekam na wersje PS4 kusi mnie ta gra:D

4. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
  5. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Mialo byc w maju... Ciekawe, zobaczymy jak to bedzie :D

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czyżby to był kolejny dzień premiery, który zostanie przeniesiony na później :D

Tak na poważnie to jestem ciekaw czy w końcu wydadzą tę grę :)

7. Fabianno

Fabianno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    W marcu już nie przeniosą, teraz to była prosta zagrywka żeby nie kolidować z GTA, które z góry miało wygraną w kieszeni :) Ja czekam na te gierkę i to nawet bardzo.. Ale next gena raczej dla niej nie kupię, dlatego póki co wersja na PS3 u mnie poleci :p

Wczytywanie...

Poleć forum