1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznaliśmy jedną z niespodzianek Microsoftu z gamescomu?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 4, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykańska korporacja szykuje kilka niespodzianek na tegoroczną imprezę w Kolonii. Pierwszą jest „gra, którą musimy zobaczyć”, a drugą prawdopodobnie właśnie poznaliśmy! Francuski sklep dodał do swojej oferty białą wersję Xboksa One z grą.

Według sklepu Micromania.fr 28 listopada za 399,99 euro (~1650 zł) będzie można kupić białego Xboksa One z Sunset Overdrive.

Będzie to bez wątpienia sympatyczna oferta dla osób, które czekają z zakupem tego sprzętu na koniec roku – w tej sytuacji otrzymamy konsolę w niezłej cenie, w ładnym kolorze i z ciekawą pozycją.

Bardzo możliwe, że Microsoft ogłosi ten bundle pack już w trzecim tygodniu sierpnia – podczas gamescom 2014 usłyszymy kilka gorących informacji od firmy z Redmond.

Na zakończenie warto wspomnieć, że konferencja Microsoftu w trakcie gamescomu 2014 odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 14:00

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W świat pójdą białe konsolki, a do nas rzucą na sklepy czarnuchy z magazynów :D
    Swoją drogą wygląda lepiej niż czarna, a padzik mega.

4. kamil90

kamil90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    No wygląda świetnie !

5. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Ja kupuje od razu jak bedzie coś w stylu LT. Ludzie,ileż można za gry dawać orginalne

6. Jaaa49

Jaaa49 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem okazję grać w kanadzie na nowym xboxowym padzie i grało mi się bardzo źle, według mnie ten pad jest słaby szkoda że nie zostawili padów z poprzedniej generacji.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Szkoda, że nie będzie w zestawie z FM5. Jeszcze mam czas na zastanowienie się, którą wersję wziąć :p

8. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    A spróbuj sie gdzieś w markecie pobawić padem od PS4 - to jest dopiero tragedia - nie wiem jak takie coś mogli wypuścic. Grzybki mniejsze od przycisków na padzie chyba - kozmarnie niewygodne

9. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    @Up potwierdzam. Bawiłem się tym padem od PS4. Totalna porażka, niestety pada od XOne jeszcze nie miałem w rękach. W każdym razie jak dla mnie najlepszy jest ten od x360 :)

Co do białej konsoli i pada, to podtrzymuje moje zdanie, że wygląda to pięknie.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem wprost..

Jakbym zarabiał 1800 Euro. I za konsolę miałbym dać 399,99 euro, to kupuje ją palcem w 4 literach. Bo to grosze.

Ale jak za konsolę mam dać ~1650 zł to śmiech na sali.

Z białej wersji najbardziej podoba mi się pad :D konsola ujdzie. Ale pad miażdży.

11. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Biała jest ładna ale kupiłbym ją tylko jakbym miał białe meble w salonie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

12. Psychopatha

Psychopatha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy tylko dla mnie najwygodniejszy pad to ten od ps2?

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Raczej tak. 0ad nie jest wygodny

1 osoba to lubi.
  14. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Gry wcale nie są takie drogie jak dobrze poszukasz mi udało się kupić kilka gier na PS4 po 140zł.
    Co do pada od PS4 to moim zdaniem jest bardzo wygodny i nie żebym był fanbojem bo mam także Xone który też ma fajnego pada ale gorszego od X360.

PS Teraz przyrównałem analogi dualshock 4 z tymi od xboxa 360 i te od ds4 są jakiś milimetr mniejsze więc to jest marginalna różnica.
    Jak mam narzekać na pada PS4 to tylko za tą durną lampkę(dodali regulację jasności ale nie da się jej wyłączyć) i słabą baterie

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    W moich łapskach pad od X360 jest jak na razie niezastąpiony. Zobaczymy jak wezmę do ręki pada od XO :)

16. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pad XO płaski,idealny na duże graby , świetne rozmieszczenie przycisków ,lekki zwłaszcza z play&charge/długo trzyma na amumulatorkach np energizer , wszechstronny teraz w bijatyki gra sie nim dobrze prawie jak na dualshockach od sony , reszta gatunków jak zawsze miodzio strzelaniny/wyścigi / przygodówki, dioda na padzie to podświtlenie ładnie pasuje w nocy daje fajny efekt nie razi, na + bardzo długi kabel pada usb-micro usb , po dłuższym obcowaniu na nim dziwne uczucie wziąść do ręki poduszkę od x360 ,dalej w kolejności >pad x360>pad ds4>ds3>ds2 ,

Wczytywanie...

Poleć forum