1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznaliśmy ostatnie darmowe DLC do Wiedźmin 3: Dziki Gon - na to czekaliśmy!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 27, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

CD Projekt RED właśnie potwierdził ostatnie bezpłatne DLC do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeśli lubicie wyzwania, to ta wiadomość Was bardzo ucieszy. Ponownie wrócimy zabijać potwory!

Kilka minut temu na Twitterze Wiedźmina pojawiła się informacja o ostatnim darmowym dodatku do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Twórcy zdecydowali się sprezentować graczom Nową Grę+, czyli tryb, o którym sympatycy pozycji marzyli od dawna.

Ponownie wyruszymy w długą podróż, będziemy zabijać potwory, kochać się na jednorożcu, siekać przeciwników i czerpać przyjemność z tego ogromnego świata.

Autorzy zaznaczyli, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie rozszerzenia, ale wkrótce, jeszcze w tym tygodniu, otrzymamy wszystkie niezbędne informacje.

Dodatek będzie ostatnim bezpłatnym DLC – przed premierą CD Projekt RED zapowiedział, że zamierza przygotować 16 dodatków, które otrzymają wszyscy posiadacze produkcji. W ubiegłym tygodniu firma opublikowała „nowe animacje ciosów kończących”.

Zadowoleni z NG+?

Na zakończenie wspomnę, że Dziki Gon otrzyma jeszcze dwa, duże i zarazem płatne DLC, które zaoferują nam około 50 godzin rozgrywki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie potrzebne mi to do szczescia bylo, nie czerpe przyjemnosci z grania drugi raz w cos co juz znam

4. michhalek6

michhalek6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dostaliśmy szanse wybrania sobie co chcemy w nowym DLC dostalismy wolna reke, a ludzie jak prosili o tego NG+ tak go dostali ... Moglismy wybrać sobie cos innego. Sami tworcy powiedzieli ze maja na uwadze NG+ ale teraz sa zajeci tymi wiekszymi DLC oraz tymi darmowymi. Tak czy siak by zrobili NG+... Jako ostatnie DLC wolałbym dostać np alternatywny wyglad lub jakis ciekawy quest, a nie NG+ który tak czy siak by powstał !

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Też mi się nie chce zaliczać kolejny raz tej gry choć 100% nie zrobiłem, 16 DLC było pewne wiec nie ma co płakać można było poczekać i dopiero teraz zacząć grać. Ja tam dostałem klucz na gog do grafiki ale gdybym miał kupić grę to poczekałbym na complete pack.

NG, NG, NG... ?

6. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Heh no ale nie ma co płakać i tak jest 15 DLC darmowych a jedno takie które i tak by powstało to nie tragedia a z 2 strony dobrze że dodają to i będzie to jakoś szybciej bo dużo ludzi nad tą opcją marudziło a gdyby była w patchu na pewno by musieli dłużej czekać.

7. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Super wiadomość czekałem na to że swoją drugą przygodą z wieskiem jak widać nie przeliczylem się :)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Niedlugo ustawienia do gry tez beda rozdawane jako DLC.

9. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Kiedyś na necie natknąłem się na listę wszystkich 16 dlc i wszystkie się sprawdziły więc nie jest to ulegnięcie graczom tylko realizacja dawno zalożonych planów. Po zapowiedzi cd projekt myślałem że ta lista była po częsci fejkowa ale jednak nie, cd projekt nas zmyliło specjalnie :p mimo pełnego szacunku do cd projekt za podejscie do graczy należy przyznać ze ich zagrywki marketingowe nie są w niczym wyjątkowe. A NG+ mnie osobiscie bardzo cieszy, tylko jego brak powstrzymywał mnie z odpaleniem fabuły na nowo

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Julian1916 lubi to.
  10. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Wiesz o tym że są 3 zakończenia gry? Różne możliwości ukończenia questów? Jak dla mnie re-playability tej gry jest tak duże, że mogliby dodać nie NG+ ale i NG++ :)

11. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Można zrobić przed tymi questami i zakończeniem save'a jak zrobimy jedno zakończenie ładujemy save'a robimy 2 itd. aż wszystkie zrobimy a nie przechodzić grę kilkadziesiąt godzin aby zobaczyć inne zakończenie :)

12. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Równie dobrze można zacząć NG+ i przejść sam wątek główny i tylko te questy które się chce... plus można zrobić to co się pominęło w pierwszym przejściu np. karty do gwinta. Nie ma co się spierać o wyższość jednego sposobu nad drugim. Obie metody prowadzą do tego samego - grasz ponownie, a więc gra ma możliwości re-playability i w moim wypadku będzie to czysta przyjemność.

13. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wiem ze gra ma 3 zakonczenia, nie musze ich poznawac wszystkich bo te wybory ktore poczynilem sa moimi naturalnymi i takie zakonczenie bylo przeznaczone dla mnie, kazde inne bedzie sztuczne, o innym zakonczeniu questow pierwsze slysze i raczej nie ma kilku zakonczen do zadan pobocznych

14. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    :) widać mało grę poznales jak nawet tego nie wiesz. Na pierwszej mapę jest chociażby taki quest.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

petroz i MatGlo lubią to.
  15. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Są questy poboczne z różnymi opcjami zakończenia a niektóre nawet z kilkoma sposobami przejscia i jak ktoś tego nie wie to tym bardziej powinien skusic sie na ng+

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

petroz i Julian1916 lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum