1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznaliśmy polskie ceny gier na konsolę PlayStation Vita!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Grudzień 30, 2011.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    źródło - MiastoGier​

Skoro takie są ceny konsol przenośnych, to ja na prawdę nie chce nowej generacji konsol stacjonarnych ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    179zł - to "tanio" jak dla użytkowników w wieku 15lat oczywiście do tego jeszcze online pass trzeba będzie dokupić
    a nextgeny pewnie 279zł za grę z czego 50% dzisiejszej zawartości a pozostałe 50% to płatne dlc z ceną na poziomie 1200mps za jeden

4. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
  5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    robi się wojna cenowa jak z ciuchami prosto i dill'a. heheheheh

6. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Czytałem to parę dni temu na ppe.pl ale to nie ważne - Lol dobra wiem, że to są aktualności "w świecie konsol" Ale bez jaj ! Po kiego grzyba mi wiadomość jakie będą ceny gier na PSV WTF ?! Niedługo zasypiecie Aktualności tematami dotyczącymi Wii U i nowymi grami na PS Move albo może nowym Uncharted.Czekam teraz na wiadomości dotyczące Sprzedaży 3ds w Kambodży.

7. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To ja narzekam że jakaś gierka na smartfona kosztuje 20 zł...

8. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    142
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    I niech mi teraz ktoś powie że konsola stacjonarna to duży wydatek :D

9. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajny news,na początku też się zachwycałem psvita,ale minął nie chcę skłamać ,rok? Wrażenie przeszło,a niesmak pozostał.

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wg mnie problemem jest to że ceny nie są dopasowane do zarobków, bo jak inaczej nazwać to, że w USA za vitę chcą 250/300$ a w Europie 250/300Eurasów? Dolar w przeliczeniu na złotówki to 3,44 na obecną chwilę a euro 4,46 więc dlaczego nie mogli nam przeliczyć ceny Vity, gier i akcesorii po dolarze ? Ehh, ceny gier są zwyczajnie za wysokie. 200zł za Uncharted Złota Otchłań? Co prawda żadnego Uncharted nie przeszedłem (no, w 2 grałem z jakąś godzinkę na standzie PS3) ale nie uwierzę, że Ucharted na Vita będzie tak dobre jak Uncharted 3 na PS3, pomimo tej samej ceny.

11. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    ceny w porządku jak na Europę

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Znacie motyw ze 300. Jak Leonidas mówi "This is Spartaaa!!!". To my możemy powiedzieć THIS IS POLAND !! I u nas zawsze są kosmiczne ceny. Kiedyś opłacało się do Czech jeździć na zakupy.. a teraz Czesi do nas przyjeżdżają.. Co się dziwić jak ci ********* w stołek dostają parę tysięcy zł i im mało. A ci którzy harują dziennie 9-10 godzin "jak" wybiją 1200 zł na rękę to jest dużo..

Dlatego w pełni się zgadzam ceny nie są dostosowane do naszych wypłat.

Ogólnie mnie by było stać ale za wypłatę (która jest raz w miesiącu tak tak :p myśleliście pewnie że więcej) trzeba wyżyć cały miesiąc. I kto jest na swoim ten wie o czym mówię. Wtedy 10 razy się zastanowicie czy rzeczywiście musicie to mieć..

PS. Co to się dzieje czyżby seria RR upadała że tak mało za nią chcą :D # Ridge Racer (109.90 zł)

13. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tak, na Europę w porządku, na Francję, Niemcy i inne mocarstwa, ale nie na Polskę, w tym rzecz.

Tomsi, Ridge Racer na Vitę to śmiech na sali, 5 aut i 3 trasy (seriously!) albo na odwrót... 3 auta i 5 tras, coś w ten deseń, na pewno nie jest za wesoło.

14. mat4453

mat4453 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mówicie że ceny wysokie ja osobiście nie znam użytkownika portable bez flaszowanej konsoli tak samo będzie z vitą kwestia czasu a wtedy kwestia ceny pozostanie tylko za samą konsolke jak to w polsce zawsze bywa

15. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  16. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Co mogę o PSV napisać:
    Napewno jego cena (tysiąc z haczykiem) nie jest zbyt wygórowana jak na możliwości (zerknijmy na ceny nowych smartfonów).
    Ale o sprzedaży konsolki napewno decydują gry na nią wydawane , a według mnie 200zł za kolejne spin offy z dużej konsoli Sony to stanowczo za dużo w czasach kiedy to kieszonsolki są powoli spychane na bok przez mocne telefony z androidem czy iphony. Do tego gry na smartfony , choć można się kłócić , że mało rozbudowane itp. ale jednak grywalne , a o to właściwie chodzi , kosztują grosze.
    Dodajmy do tego drogie akcesoria do PSV i mamy ładny przykład tego , jak jedynym ratunkiem na wysoką sprzedaż jest CFW. I do pojawienia się przeróbki konsolka napewno do wielu nie trafi.
    To tylko moja teoria , bo ja takich rzeczy nie potrzebuję i tak mało czasu na granie...

17. arcoss

arcoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trzymam kciuki za szybkie połamanie zabezpieczeń :) Tylko wtedy zakup tego maleństwa będzie opłacalny :)

18. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie powiem ceny grube... Gry droższe niż na PC. Kto by pomyślał.

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    O ja Cie.. To można by było powiedzieć, że to DLC a nie gra.. Jaka gra ma taką wielką ilość pojazdów/tras.. Rzeczywiście śmiech na sali i po prostu żal..

Seria RR schodzi na psy :(

20. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Nie oszukujmy się, ale 200zł na nasze realnie to sporo za dużo,a w krajach takich jak Polska sprzedaż Vity ruszy dopiero wtedy, gdy zostanie złamana, czyli mniej więcej do 2 lat.
    Dajcie spokój, karty pamięci za niebotyczne pieniądze, gry kosztujące fortunę... Paranoja...

21. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i dobrze że tyle kosztuje, przynajmniej nie będzie mnie kusić :d
    @Tomsi
    Do tego RR będzie można dokupywać samochody i trasy i inne badziewia w formie DLC :d

Wczytywanie...

Poleć forum