1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poznaliśmy wygląd nowego bohatera Arcania: A Gothic Tale

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Sierpień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do tej pory zarówno Spellbound, jak i JoWooD trzymały wygląd nowego bohatera Arcania: A Gothic Tale w głębokiej tajemnicy. Sytuacja zmieniła się podczas targów gamescom, wraz z udostępnieniem nowych obrazków z tej oczekiwanej gry RPG.

Na zaprezentowanym komplecie screenów pokazujących kolejną część jednej z najbardziej znanych serii RPG w historii branży gier wideo, wreszcie widać wizerunek nowego bohatera. Przypomnijmy, że w trzech poprzednich częściach Gothika zawsze kierowaliśmy poczynaniami tej samej postaci. Nową prezentujemy poniżej, a wszystkie opublikowane dziś obrazki znajdziecie w naszej galerii.

Poznaliœmy wyglšd nowego bohatera Arcania: A Gothic Tale | Wiadomoœć 2009-08-20 13:40:11 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcin195

Marcin195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zbąszyń
    Dobrze, że jest nowa postać, świeża krew będzie i raczej nie bedą ciągneli fabuły z 1 i 2 ( w 3 nie grałem)

4. Grzmot

Grzmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Osobiście nie jestem zorientowany w fabule Gothic'a, ale z relacji na żywo z Gamescom'a wynika, że bohaterem Arcania: A Gothic Tale, jest Diego, który występował już w poprzednich częściach, gra dzieje się 10 lat po pierwszym Gothic'u, a Bezimienny jest królem...

5. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Hehe charakterystyczny dla niego łuk :) Sympatyczna postać, w 1 i 2 trochę inaczej wyglądał ;] Mam nadzieje, że to nie będzie kolejny Rekord Guiness'a w bugach i niedoróbkach...

6. Crowley

Crowley Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to to jest nowa częśc gothica w ktorej byl bezimienny? tak sie bedzie nazywala wogole nic o tym nie wiedzialem:)

7. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Jak jest Diego to może gra będzie w jakiś sposób nawiązywała do 1 i 2 (lepiej żeby do 3 nie:D).fajnie by było.

8. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Ta część właśnie przede wszystkim nawiązuje do 3 ;p Ponieważ Bezimienny stał się okrutnym tyranem i bla bla bla... Mieliśmy dostać nowego bohatera i jeśli to rzeczywiście będzie Diego to bardzo fajnie! :D
    Tylko szkoda, że premiera została przesunięta na rok 2010 ;/;/

9. Infinito

Infinito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gościu w sumie źle nie wygląda :p

10. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Diego? Pierwsze słyszę, myślałem że bohaterem Arcanii będzie jakiś bezimienny rybak, ale cóż, od jakiegoś czasu nie jestem zbyt zorientowany. Fajnie byłoby pograć inną postacią poprzednio poznaną w poprzednich częściach Gothica, ale to nie zmienia faktu że bardziej czekam na Risena niż na Arcanie. Nie przemawia do mnie oddawanie serii obcym ludziom..

11. Diamen

Diamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Mam nadzieję że gra nie będzie takim shitem jak 3 tylko będzie bardziej podobna do 1 i 2 jako iż jestem fanem gothica :D

12. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Czekam na tą gre już od dawna. Jestem fanem Gothica. Szkoda że przesuneli premiere na rok 2010.

13. lukaszunio1

lukaszunio1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie jest ten Diego :rolleyes: To rybak który ma na imię Diego.
    Zresztą ciężko żeby przez 10 lat wymłodniał, nie? Albo tam był całkiem niezłym wojownikiem to tu też musi być jednak zaczniemy bez umiejętności. To nie jest ten Diego zapamiętajcie sobie ;)

14. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już myślałem, że to TEN Diego :p Trochę mi się za młody wydawał, no ale dobrze że to inny :] Na grę czekam z niecierpliwością, Pierwszą i drugą część gothica przeszedłem, trójka odstraszyła mnie swoimi bugami. Miejmy nadzieję że Arcania będzie bardzo dobrze zoptymalizowana i nie będzie potrzeba ściągać gigantycznych patchy żeby umilić sobie rozgrywkę :)

15. Ojciec_Dyrektor

Ojciec_Dyrektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko - Biała
    Panowie wam też ten nowy bohater wygląda na takie niemieckie emo, czy to tylko moje subiektywne wrażenie? :p

16. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja chce Beziego spowrotem na pewno bedzie mi go brakowało :((

17. Grzmot

Grzmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    No jak dla mnie, to jest TEN Diego... Czytałem relacje na żywo z Gamescom'u, z Gry, newsy, zapowiedzi, recenzje, trailery, galerie gier na PC, PS3, X360 => Gamezilla.pl i tak gość relacjonował, i odpowiadał na pytania niedowiarków, że tak, to jest TEN Diego, z poprzednich Gothiców... No ale zabić się za to nie dam :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum