1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pozycja konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xkozakx, Kwiecień 23, 2011.

1. xkozakx

xkozakx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, posiadam konsole z dyskiem i jaka pozycja bedzie odpowiednia dla xboxa, stojaca czy lezaca???, i czy jest jakas roznica??
    Dzieki za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Przy leżącej konsola się bardziej wentyluje bo wszystkie otwory są odsłonięte. Bynajmniej tak mi się zdaje. :)

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    yyyy a niby jakim cudem lepiej sie wentyluje skoro wszystkie otwory sa tak czy owak z tylu miedzy gniazdami kabli?? jak Ci sie podoba tak ustaw, moja stoi kolo biurka i jest ok

5. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Pozycja konsoli pion/poziom nie ma różnicy, ważne żeby była w przewiewnym miejscu i będzie gitarka. :)

6. Bonx0

Bonx0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez różnicy, ale moja leży. Pamiętaj! jak masz płytę w napędzie to nie zmieniaj ustawienia konsoli. Ja już zjechałem tym sposobem płytkę od Arcade ;/ Całe szczęście że to nie była gra za 250zł. Na błedach się uczy. Co nie ?:E

7. fajkel

fajkel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    @barman_2000
    Tak jest w "Nie Slimowych" wersjach Xboxa (starszych). W Slimie postawionym pionowo wyloty są na dole, ale slim ma na tyle dobre chłodzenie, że nic nie powinno się dziać.

8. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    ja tam wole jak konsola jest poziomo, łatwiej się wkłada i wyjmuje płyty poza tym jest stabilniejsza

9. andrePL

andrePL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak na konsolę z dyskiem polecam taką aby dysk był w pozycji poziomej jest ona najbardziej optymalna dla mechaniki dysku. Swojego slima też kładę jak gram bo mi szkoda dysku ;)

Wczytywanie...

Poleć forum