1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pożyczacie swoje konsole ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fitmax, Sierpień 2, 2009.

1. Fitmax

Fitmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do założenia tematu skłoniła mnie troszkę nieprzyjemna rozmowa, jaką miałem okazję odbyć niedawno ze swoim kolegą. Znajomy chciał wypożyczyć trzysta sześćdziesiątkę na 2 dni. Może źle się zachowałem odmawiając, więc chciałem zasięgnąć waszej opinii. Czy kiedykolwiek pożyczyliście sprzęt, jeśli tak to w jakim wrócił stanie, czy płyty były porysowane ? Wszystko działało ?

Zachowałem się jak cham czy dobrze zrobiłem odmawiając ?:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja nie pozyczalem bo i tak nikt mnie nie prosil:)Jesli dobry kolega mogles mu pozyczyC

4. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Fitmax poczytaj o "asertywności", bo widzę że męczy Cie to że odmówiłeś. Nie chciałeś mu pożyczyć, to nie pożyczyłeś i nie powinieneś mieć z tego powodu wyrzutów.

5. erneest

erneest Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziewczynę też pożyczasz? ;) Poza tym kto ma załatwić sprawę ewentualnej naprawy w przypadku padu konsoli: Ty czy on? Kto ma za to ewentualnie płacić. Konsola nie kosztuje 20 czy 50zł a całkiem sporą kasę. Jak wiadomo rzeczy martwe bywają złośliwe a prawa Murphego nie śpią.

6. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Ale o co tu jest się przejmować, nie chciałeś pożyczyć i tyle, to jest twoja konsola za którą ty zapłaciłem i robisz sobie z nią co chcesz, nawet jeśli będziesz chciał to możesz nią rzucić o sciane i nikogo to nie powinno obchodzić czy być obrażonym, że zrobiłeś takie coś ;P

7. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jezeli dobry kolega to bym pozyczyl. Jezeli znajomy to nie...

8. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Pożyczyć xboxa to tak jak pożyczyć dziewczynę na 2 dni :)

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    jeśli tego kolegę bym znał i ufał mu to bez problemu bym mu pożyczył nawet na tydzień jeśli akurat nie chciał bym grać, zresztą tak robię z kolegami no xboa jeszcze nie pożyczałem ale karty graficzne routery itp owszem bo ufam koledze i wiem że jak popsuje to odkupi,ale znowu mam takich co bym im nie pożyczył nawet samej płyty bo strasznie zarysowane wracały i jeszcze się wykręcali że takie dałem żal

10. mat01

mat01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja nie pozyczam, nawet dobrym kolegom. W koncu to nie 5zl

11. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja czesto kiedys pozyczalem od kumpla PSX czy PS2 albo GameCube'a ale Xbox'a mi kiedys nie chcial pozyczyc (ale to chyba dlatego ze cos mu odwalilo) :p.
    Ja dobremu ziomkowi bym pozyczyl jakbym wiedzial ze wroci w takim samym stanie, mam 2-3 moze takich znajomych co bym powiedzial bierz a nie sie pytasz :p.

12. Leon_S_Kennedy

Leon_S_Kennedy Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oo nie mojego skarbeńka komuś pożyczyć ... w życiu :D chyba że starszemu bratu :D

13. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    takich ludzi jak ty napewno jest wiele ale takij ospowiedzi wogole nie szanuje;)
    ja swoja konsolke pozyczamdobremu koledze o ktorym zlego slowa powiedziec nie moge:D

14. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Mnie również spotkała taka sytuacja i również odmówiłem i nie mam z tego powodu jakichkolwiek wyrzutów sumienia może dlatego, że znam go dopiero rok i zbytnio mu nie ufam aby pożyczyć konsolę.

15. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Oczywiście że pożyczam, ale na pewno nie osobie która by np. przyszła na imprezę do mnie, zobaczyła konsolę i się zapytała czy może pożyczyć? Taki przykład dałem. Pożyczam dobremu qmplowi oraz czasem z liceum dawnemu qmplowi w ramach zamiany- ja mu X'a cakiem gier, a on mi PS3 z paroma exclusiveami :D

16. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Ten gość ma po prostu takie coś że teraz myśli że ten kumpel teraz go nie będzie lubił gadał że jest żyd i w ogóle :) ja zamieniłem jedynie xboxa za wii na tydzień :p

17. draqonis

draqonis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja tam koledze pożyczyłem na 2 tygodnie bo akurat miał kompa zrypanego ale to jest dobry kolega - znam go od podstawówki i jakoś się nie bałem mu pożyczać. Właściwie to ja sam mu zaproponowałem że pożyczę ale to tak nawiasem mówiąc;p
    jeżeli to jest kolega który w miarę niedaleko mieszka od ciebie( powiedzmy że rowerkiem byś mógł do niego zajechać) i mu ufasz to możesz mogłeś mu pożyczyć no ale w końcu "you are the master" i ty decydujesz

18. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    nigdy "trzymaj przyjaciela blisko a wroga jeszcze bliżej" jak już to wpaść pograć i git

19. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    kobiety, auta i konsoli nie daje w używanie nikomu innemu ;>

20. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    Jak to mozna konsole do dziewczyny porownac ?:) Ja tam jak ktos chce to i pozyczam bo wiem ze zawsze wroci w tym samym stanie albo nowa ;P

21. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja bym xboxa nie pozyczyl za nic. A jezeli nie umyslnie tylko przez przypadek twoj kolega upusci konsole albo HDD i sie rozwali to juz jest problem. Kase musisz z niego scigac, jezeli nie ma to musisz czekac. Takze nie martw sie tym, ze nie dales mu tej konsoli, ja na twoim miejscu zrobil bym to samo. Jak chce se pograc niech wpadnie do ciebie na troche albo nawet na noc i grajcie przez cala noc, a jak chce zobaczyc jak mu sie konsola komponuje z pulka to niech se kupi wlasna. "Swojego trzeba pilnowac" tego moj tata nauczyl mnie jak mialem 4 lata i tego sie trzymam :)

Wczytywanie...

Poleć forum