1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pożyczę od kogoś z Warszawy Xbox360 + Alan Wake na weekend.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kooolega, Lipiec 4, 2011.

1. kooolega

kooolega Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam Xboxa 360 a chciałbym zagrać w Alan Wake. Szukam więc osoby z Warszawy, która by mi (odpłatnie oczywiście!) pożyczyła Xboxa 360 + tę grę na 1 weekend: od czwartku-wieczór do niedzieli-wieczór. Proszę o kontakt osoby, które chciałyby pożyczyć i warunki.

Gwarantuję, że będę przez ten czas dbał jak o swoje. Interesuje mnie weekend, bo w pozostałą część tygodnia pracuję. Jestem osobą wiarygodną - dorosły, pracujący facet, mający żonę (dzieci jeszcze nie - dlatego mam czas na granie ;) ). Na gametrade mam 31 pozytywów.

PS. Jeśli to złe miejsce, to proszę o wskazanie gdzie powinienem o tym napisać. Z góry dzięki!

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tzn ze placisz za wypozyczenie, a co dajesz w zastaw?

4. kooolega

kooolega Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nie wiem... mogę dać w zastaw kilkaset zł i/lub kilka moich gier z PS3. Jeśli masz inny pomysł i byłbyś chętny, to jestem otwarty na propozycje - na pewno się dogadamy.

Co do płatności - to może być gotówka lub np. mam jedną grę na Xbox 360 - Homefront (z niewykorzystanym kluczem). Wymianiałem się na gametrade i ktoś mi przez pomyłkę wysłał grę na xboxa360 zamiast na ps3 ;)

5. kooolega

kooolega Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udało mi się znaleźć kogoś. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum