Xbox One Pożyczenie konsoli

Genoe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej,
chciałbym pożyczyć konsolę znajomym, natomiast mam problem dotyczący kont - moje główne (i jedyne na konsoli) konto to jednocześnie moje główne konto Microsoft, którego nie chcę udostępniać. Czy jest jakiś sposób na pożyczenie konsoli bez udostępniania tego konta? Konto ma ważnego Golda i kilka gier z GwG, które również interesują znajomych.
Czy jedynym wyjściem jest podłączenie konsoli u nich, samodzielne zalogowanie się i nadzieja, że konsola będzie cały czas ładować konto automatycznie?
Z góry dzięki za pomoc. Konsolę mam od bardzo niedawna i nie mam żadnego doświadczenia w takich sprawach.
Pozdrawiam.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ustawiasz swoje konto jak domowe i je kasujesz z konsoli. Znajomy loguje się na swoje konto możesz mu nawet stworzyć byle jakie konto i sobie będzie grał mając dostęp do twojej zawartości.
 

Genoe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki!
Mogę coś takiego bezpiecznie przetestować w domu? Jak potem przywrócić moje konto jako główne?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po prostu się na nie logujesz.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja bym tylko haslo dał na profil (przy logowaniu). Znajomy stworzy sobie nowe konto i będzie mógł grać wszystkie gry zakupione

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak dla mnie to lepsza opcja z konsolą domową, czego oczy nie widzą, sercu nie żal ;)
 

Do góry Bottom