1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pozyczona gierka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Franki, Czerwiec 26, 2010.

1. Franki

Franki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam strasznie glupie pytanie ale wole sie upewnic;D

Fifa 10 PL przyjdzie mi w poniedzialek jednak nie moge sie doczekac i pozycze sie od kolegi fife 10 PL bede gral na live. I pozniej oddam i bede gral na swojej na live. Jest to bezpieczne ? Bedzie to to samo osiagniecia do jednego itp ? A jak nawet jak kolegi bedzie ang a moja pl to tez ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Osiągnięcia zapisują sie dla danej gry w pamięci konsoli i możesz mieć kilka sztuk i ładować sobie osiągnięcia a co do różnicy językowej nie wydaje mi się żeby miała znaczenie jakieś zresztą live i tak nie masz na polske.

4. Franki

Franki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jest to wpelni bezpieczne ? .

5. konrad767

konrad767 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: