1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pożyczony dysk 250 GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beergas, Grudzień 10, 2011.

1. beergas

beergas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przekładka hdd z przerobionego do oryginałki

Witam mam pytanie odnośnie dysku ponieważ pożyczyłem hdd z kilkoma grami wgranymi (oryginał) od kolegi który ma konsole przerobioną i oflagowaną i teraz pytanie czy jak włożę do mojej konsoli którą mam jeszcze nie przerobioną to czy nic się nie podzieje złego, nie pokopiuje mi z dysku czegoś co poblokowało konsole mojemu koledze np (cichej aktualizacji) czy czegoś w tym stylu , dodam że moja konsola to slim 4gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Raczej nic nie powinno się stać.

4. beergas

beergas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No właśnie i tu problem bo nie jestem pewien i się boje trochę go wpinać bo na hdd wiem ze są jego profile itd i czy to świństwo jakoś nie wlezie do mojego ixa hahah

Wczytywanie...

Poleć forum