1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prace nad Homefront 2 nabierają rumieńców

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 5, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nick Button-Brown nie omieszkał się pochwalić kształtem, jakiego nabierają prace nad Homefront 2, do którego prawa Crytek wygrało na aukcji od THQ, wykładając na stół 544 tysiące dolarów.

Wg dyrektora generalnego Crytek, Homefront 2 ma na nowo zdefiniować kierunek serii:

"Nasza ekipa w Nottingham, Crytek UK, bardzo szybko postępuje z nadawaniem nowego kształtu marce Homefront. Mamy w zanadrzu kilka projektów, o których jeszcze nie mówiliśmy."

Homefront 2 nadal pozostaje sporą niewiadomą, gdyż Crytek wstrzymuje się z podaniem nam jakichkolwiek szczegółów dotyczących fabuły czy rozgrywki swojej produkcji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Multi w jedynce mimo ubogiego arsenału nie było takie złe. Tylko, że teraz naszych skośnookich braci będziemy mieć już i w Battlefieldzie :D To może teraz czas chociażby na Afganistan i okupacja USA przez fundamentalistów w turbanach.

4. Adam_Adamski

Adam_Adamski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Homefront to była gra na którą nie czekałem, nie podobały mi się jej zapowiedzi itd. Ale gdy tylko zagrałem u kumpla i zobaczyłem początki gry to od razu wiedziałem że ten tytuł jest do zaliczenia. Szkoda że sami się nie wzięli za kontynuację i sprzedali prawa, teraz to pewnie będzie Crysis Homefront 2 co mnie martwi.

5. kony

kony Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Krosno
    ja przed grą w jedynke, też się nie spodziewałem żadnych rewelacji, gdyby mi się nie nudziło i bym nie chorował to bym nawet w to nie zagrał. Ale strasznie mnie gra zaszkoczyła, w głębi duszy oczekiwałem dalszego ciągu tej historii, bo czegoś mi brakowało i czułem taki niedosyt. Naprawdę mogę polecić każdemu, pierwsza część jest króciutka, ani się nie obejrzałem a już było po grze, czego strasznie żałowałem i byłem nadziei, że wyjdzie jakiś dlc, a tu druga część. Mam nadzieję, że będzie kontynuowała fabułe z pierwszej częśći, jak tak będzie to jestem fanem tej gry. Napewno nie będzie to co GTA V, które bije wszystkie rekordy, i uważam, że nad nią pracowały same geniusze, bo jak dla mnie to jest wyczyn zrobić taką grę na 8 letnią konsolę. Oczekuje Homefront 2, mam nadzieję, że dołączę ją do swojej kolekcji, z której z resztą jestem bardzo dumny. Jakby miał ktoś wątpliwości, jeszcze jakby się mu nudziło to polecam przetestować ten tytuł. Bardzo ciekawa fabuła, wciąga, szkoda, że krótka. Nie wiem jak w drugiej części to wygląda, ale licze na dłuszy czas grania w to dzieło.

6. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    THQ zbankrutowało...

Wczytywanie...

Poleć forum