1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pracownik Intela uspokaja: Na pecetowe GTA V nie będziemy czekać długo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 9, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

I przy okazji zdradza swoją teorię wyjaśniającą, czemu hit Rockstar najpierw ukazał się na konsolach.

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze - twierdzi Chris R. Silva, człowiek odpowiedzialny za marketing w Intelu. A skoro tak, to GTA V nie ukazało się na pececie dlatego, że "dwie duże firmy, mające sporo pieniędzy, zapłaciły za to, by gra była tytułem ekskluzywnym na konsolach".

Oczywiście wiadomo, o kogo chodzi. I mówiąc szczerze, nie jest to jakaś wielka, nieprawdopodobna teoria spiskowa. Chyba łatwo się domyślić, że komuś na ekskluzywności musi zależeć i ktoś musi na tym zarobić. Logiczne.

Na szczęście dla pecetowców "wieczna" ekskluzywność GTA V Rockstarowi się nie opłaci. Na rynku blaszaków też można zarobić, więc z tego powodu "piątka" i tak konsole opuści. I według Silvy stanie się to niebawem. Konkretów nie zdradza, ale jeśli w to wątpiliście, to być może będziecie nawet takim stwierdzeniem pociszeni.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Pracownicy Intela mają naprawdę b. dobry humor :D

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Oczywiście ze da się zarobić, nie wiem o co to za dowcip, najlepszym tego przykładem jest firma w której pracuje ten gość:)

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Tutaj ta informacja nikogo :)

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    zgadzam się na procesorach da się zarobić bo są niezbędne do grania w nowe pozycje, lecz na grach już raczej nie bo PC jest najbardziej oblegane przez pirackie wersje gier :), wierz mi lub nie lecz mam wielu znajomych którzy mają mega komputery i jak chcą w coś pograć do wchodzą na ******** pobierają i grają, wyjątkiem są gry takie jak FIFA czy BF gdzie trzeba oryginał żeby pograć normalnie online, Rockstar nie zarobił by kokosów na PC możliwe nawet że by stracił, wiele ludzi kupiło specjalnie konsole żeby zagrać w GTA V więc wątpię żeby kupili po raz drugi tą samą grę żeby zobaczyć lepsze tekstury cienie i rysowanie... a Ci którzy nie kupili to właśnie dolna półka społeczeństwa której szkoda 400zł na konsole i woli poczekać na ******* PC.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mi nie chodzi o zarobkach na podzespołach, tylko ze sprzedaży gier.

8. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Możesz mieć swoje zdanie ale nie wyzywaj ludzi od dolnej półki, ja nie kupiłem GTA bo chce zagrać w normalnie działającą gre z ładną grafiką na PC. Co do piractwa to mało ludzi przerabia konsole ? może na pc piractwo jest większe co nie oznacza że każdy grający na pc to pirat

9. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Zgadzam się z nemesis48s. GTA V nie kupiłem a mam ps3 i xboxa 360. Co więcej mam kumpli którzy gre już przeszli, ale gry i tak nie pożyczam, czemu? Bo wolę poczekać (nawet rok) na porządną wersję na pc, gdzie pogram sobie w max detalach w full hd. Grafika na konsolach jest paskudna, a nie chce sobie popsuć takiej perełki. Ktoś nazwie mnie dzieckiem neo bo zwrcam uwagę tylko na grafę, ale myślę, że wielu ludzi tak uważa (nawet na tym forum). Pytanie tylko czy skopią optymalizację... chociaż nawet jak skopią, to wydać na kompa ~3k dla kogoś kto zarabia to nie jest rzecz niemożliwa, przecież średniej klasy samochód kosztuje minium 10k (oczywiście używany), a porządny komp na pewno na kilka lat wystarczy (minium 2 - wiem z doświadczenia).

1 osoba to lubi.
  10. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie zarabiają bo PC jest mało wygodne, konsole kupujesz raz i wiesz że na 6-7lat masz spokój, mało kogo na końcu już obchodzi jak grafika będzie wyglądać na konsoli, ważne ze gra się na niej ukaże. Dla tego konsola ma przewagę nad PC. W momencie kiedy wychodził Crysis trzeba było kompa na prawdę solidnego a to było kiedy? Końcówka 2007r, jakie podzespoły wtedy królowały? Ano, GF8800, Q6600 i mocniejsze, ramu, zasilaczy, monitorów itp koszt takiego cacka w tamtych czasach to w normalnych sklepach wahał się w przedziale 3tys. I owszem! dzisiaj można pograć na takim sprzęcie nadal ale nie jest to już tak wydajne. Nie ten marketing itp, to że w polsce rynek PC jest silny nie znaczy że tak jest na zachodzie, a uwierz mi, na zachodzie bardziej konsola jest do grania niż komputer, jest po prostu wygodniejsza. I tutaj są słupki sprzedaży, tutaj się wszystko liczy i tutaj powstają jedne z lepszych gier.

Dla tego właśnie na PC producenci zarabiają mniej, i oni sami też wolą robić gry na 2-3 platformy niż dostosowywać grę pod dodatkowy osprzęt PC.

11. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niezła ściema. A reszta gier która później otrzymuje port na PC też jest opłacona przez MS i Sony ? Pomijając już fakt że to wieloletnia praktyka Rockstara a nie tegoroczny wymysł bo Sony czy MS zabuliło.
    Widze że te PCtowe ptasie móżdżki zgłupiały do reszty.

12. Krzysztofa

Krzysztofa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Neederland
    O boże na konsolach jest tak samo piractwo jak na pecetach... jeszcze zarobek na tym jest raczej większy bo ludzie zarabiają na przeróbkach i tak dalej, piractwo na konsolach jest na potęge jak na PCtach. Pozdrawiam.

13. Mathies

Mathies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Pełna zgoda. W GTA V spędziłem już wiele godzin, przeszedłem ponad połowę gry i muszę powiedzieć jedno - paskudna , kłująca w oczy swoimi niedoskonałościami grafika faktycznie odbiera radość z gry. Gry, której grafika przypomina lekko odświeżone GTA IV, takie niedociągnięcia w grze z 2013 roku są niedopuszczalne. Natomiast GTA online to całkowita graficzna porażka, mimo iż sam tryb multiplayer jest bardzo grywalny i stwarza mnóstwo możliwości. Dlatego tak jak kolega, cierpliwie czekam na wydanie gry w wersji PC.

14. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Wasze biedne oczy, współczuje ;_;
    Jak wyjdzie na PC, odpal GTA V na 7 letnim sprzęcie...
    Myśle że teraz porównywanie konsoli z PC, nie ma sensu

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

15. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    Ja podobnie, z tym, że mam nadal nadzieję na GTA V na PS4 ;) Jak nie, to itak kupie konsole, ale zmodernizuje też PC, dla GTA? Warto, mówcie, co chcecie :D

Wczytywanie...

Poleć forum