1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawgem12, Maj 5, 2015.

1. pawgem12

pawgem12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. W swoim x1 mam tryb oszczędzania. To znaczy' ze mogę go spokojnie odłączyć od prądu? Bo z tego co wiem to tryb oszczędzania wyłącza konsolę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Mozesz w kazdym trybie konsole wyłączyć z prądu.

4. niepozyczam

niepozyczam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co to za proste pytanie, chyba jasna sprawa..Że możesz to sobie spokojnie wyłączyć. Czego tutaj nie wiedziałeś ? Jeszcze tylko nie pisz do nas takiej rzeczy jak się włącza telewizor jeśli nie jest podłączony do żadnego gniazdka ani do przedłużacza.. ^^

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Pewnie sie bał ze jakieś dane straci więc pytanie bylo jak najbardziej zasadne...

6. niepozyczam

niepozyczam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może ale i tak to nie zmienia faktu, że mam BĘKĘ z typa :D i chyba nie tylko ja ;)

Wczytywanie...

Poleć forum