1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Praktycznie Nowy XBOX 360 Arcade (JASPER) + gry i inne.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kiesler, Maj 23, 2010.

1. kiesler

kiesler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Witam mam na sprzedaż praktycznie nową konsolę do gier , stan jest praktycznie nowy. Mam go od stycznia i kilka razy na niej grałem ale teraz nie mam już na to czasu. W skład Xbox'a 360 wchodzi DWA bezprzewodowe pady , kabel HDMI , zasilacz i tam inne co w pudełku jest. Mam też 5 gierek , między innymi : Forza Motorsport 3 , GTA Episode From Liberty City , Ojciec Chrzestny II , James Bond 007 i SAGA Superstars tennis , którą miałem od razu w zestawie. Z tymi wszystkimi grami cena konsoli wynosi 1000zł. ewentualnie bez tych 4 gierek chcę za nią 700zł. Jest też możliwość wystawienia aukcji na allegro. Propozycje składać najlepiej na GG - 2442406 ( przeważnie dostępny jestem już tak po 20stej) Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek3555

marek3555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heheh za taką cenę to nówkę można mieć, tymbardziej , że sprzedajesz arcade bez dysku i nie przerobioną konsolę. Bez urazy, ale chyba nie znajdziesz frajera na tym forum...

4. kiesler

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    słuchaj xbox nowy stoji na allegro np za 750zł z 3grami które są za przeproszeniem g*wno warte a ja chcę za nią 700zł i do tego dwa pady a jeden pad kosztuje 100zł+ i kabel hdmi też nie jest tani pomijając to koszt ok 50zł czyli ktoś by wyszedł jeszcze na plusie bo za nową trzeba dać 750zł i liczmy kabel hdmi jak u mnie 50zł i drugi pad to 900zł musisz za to płacić a ja sprzedaje za 700zł tylko więc nie mów , że drogo ale oczywiście można po negocjować. Gry liczyłem po około 100zł w Forze Motorsport 3 troche pograłem i GTA kilka razy a reszta nówki można powiedzieć.

5. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    chcesz może sprzedać SAMĄ konsole?

6. Marcin2024

Marcin2024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kobylin/Krotoszyn
    Haha- tak jak kolega wyżej, za około 600-650 jestem w stanie kupić nowego Arcade. Twój jest używany, ale za to masz drugiego pada. Bez gier 550-600zł z grami 750?

7. Auto

Auto Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Za 1000 zł to można mieć elite nówke z dwoma grami np z Forzą 3 :p

8. kiesler

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    bez gier z dwoma padami za 680zł , bo z wszystkimi gierkami mi się nie opłaci. Za FM3 dałe 160zł jest też zdrapka , Ojciec Chrzestny 140zł , GTA EFLB 140zł , 007 używaną kupiłem za 60zł a SAGA superstars tennis miałem w zestawie i też dokupowałem kabel HDMI za 50zł. Ale XBOX praktycznie nowy bo na nim rzadko grałem i ma też jeszczę folię tam na tej jakby podczerwieni. Więc za Xboxa 360 z dwoma padami i kablem hdmi chcę 700zł.

9. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    wiesz kolego, to ile zapłaciłeś nie ma znaczenia dla nikogo, bo liczy się, ile gry są warte, a np ja wylicytowałem forze 3 za 34 zł oraz gta iv + epizody (limitowana edycja) za 75 zł...

niestety ale gry albo traktujesz jako dodatek, by zachęcić do zakupu własnie Twojej konsoli i liczysz za nie niewielkie kwoty albo sprzedajesz osobno :(

bo to, że dałeś za nie 500 zł nie zmienia faktu, że są wszystkie warte ok 150-200 więc... ;/

10. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    550zł bez gier. Kabelek hdmi mam swój za 12zł i niczym się nie różni od tych za 400zł. Jaka data produkcji? Ps. na allegro nówke można kupić kup teraz za ok. 650 a z licytacji za 750zł nówkę elite+120gb+ 2ie gry. Dexter na forum nówki elitki oddaje za 800zł.

Wczytywanie...

Poleć forum