1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prawa gałka Pad X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Polish Zombies, Luty 24, 2014.

1. Polish Zombies

Polish Zombies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, miałem problemy z gałką prawą, ciężko obracała w lewo i prawo. Ostatnio z kolegą rozkręciliśmy pada i wyczyściliśmy tą gałkę i chodziła idealnie po wyczyszczeniu. Następnego dnia znów zaczęła się zacinać i słabo obracać w lewo i prawo.
    Znacie się na tym? Macie jakieś sugestie? Może być taka opcja że gałka byłaby wadliwa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. Polish Zombies

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Post Prawa gałka Pad X360

To jest nowy pad, w zeszłym roku kupowałem go z konsolą, byłby uszkodzony fabrycznie?

5. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wszystko zależy od tego jak bardzo był eksploatowany.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

6. bartos

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    pad roczny = być możne zajechany, rozkręć go raz jeszcze i bez obudowy sprawdź jak ten prawy joy sie zachowuje - porównaj z lewa gałka(jesli wszystko jest w porzadku to musisz zainwestować w nowe gałki i je wymienić). Nie jest przypadkiem tak ze ta gałka poprostu wyskakuje? jeśli nie to na 100 wina joya i trzeba go wymienić.
    tutaj pokazane jak to wykonać.

[How to] Solder Repair a Xbox 360 Controller Replace Analog and/Or LB/RB Button - YouTube
    ewentualnie spróbuj jeszcze raz wyczyścić ten prawy joy
    How To Fix Sticky or "Broken" Analog Sticks - The Solution - Xbox 360 & PS3 - YouTube

7. Polish Zombies

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Spotkam się z kumplem i rozkręcimy go jeszcze raz i wyczyścimy i zobaczę jak ten joy chodzi. Chociaż z pierwszego czyszczenia pamiętam że ten joy
    normalnie chodził, lewa gałka jest w porządku a była o wiele bardziej zabrudzona kurzem i nawet włosy jakieś tam były i chodziła normalnie a w prawym
    nie było tyle syfu. W każdym razie myślę że trza będzie kupić i wymienić tego joya, ale sam nie dam rady tego zrobić mój kolega też nie zna się za bardzo
    na tym i wątpię żeby i pomógł bo by się pewnie bał że mi to zniszczy. Chyba będę musiał szukać jakiegoś serwisu żeby mi to wymienili.

8. bartos

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    fakt do tego potrzebna jest lutownica + trochę umiejętności lepiej oddać komuś niż samemu spaprać bo potem pad do kosza sie będzie nadawał. Myślę że nie powinni ci jakoś zrzeźbić na tej naprawie no chyba że ktoś w serwisie stwierdzi że się nie opłaca. Wtedy pozostaje wymiana samemu. Spróbój jeszcze z mowymi gałkami bo być może jest tak że te są mocno wyjechane i się blokują.

Z tego co wiem to microsoft daje (chyba?) gwarancje na akcesoria 12sto lub 24miesieczna. W twoim wypadku gdy pada już rozkręciłeś to może być ciężko z uwzględnieniem gwarancji.

9. Polish Zombies

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Poszukam jakiegoś serwisu i zobaczę co da się zrobić i co ten serwis na to powie. Trudno mi by było przyzwyczaić się do gry z taką gałką. Chociaż zauważyłem że ona często blokuje sie gdy wygnę gałkę po sam brzeg. Jak robię w miarę lekko to obraca dosyć normalnie ale nie sprawdzi się to w dynamicznej grze. Nie katowałem tej gałki, starałem się lekko ją wyginać dopiero 2 tygodnie przed rozkręceniem zacząłem ją mocno wyginać na lewo i prawo, ale to nie podczas gry. Włączyłem sobie wtedy filmiki po 10-15 minut i gdy oglądałem to ją mocno wyginałem. I po tym gałka przez 3 dni chodziła lepiej ale ciężko. Może dałbym rade tak grać jak teraz ale nerwy to bym stracił a męczyła by mnie myśl że mogę coś zrobić.

Wczytywanie...

Poleć forum