Prawie osiem minut gameplayu z Pro Evolution Soccer 2011

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Becuś

Użytkownik
Użytkownik


Oto to, na co czekali wszyscy fani PES – mnóstwo soczystego gameplayu z nowej odsłony serii. Jest co podziwiać – w tym roku pojedynek z Fifą będzie jeszcze bardziej zacięty!

Na filmie urywki z dwóch meczów: Holandia – Niemcy oraz Argentyna – Portugalia. Gameplay wygląda rewelacyjnie – płynne podania, składne i przemyślanie akcje, kilka samotnych szarż na bramkę przeciwnika... Drybling w wykonaniu Messiego powala szczegółowymi animacjami zawodnika. Wygląda na to, że PES 2011 będzie nieco wolniejszy od poprzedniczki, ale z tego, co pokazano, jasno wynika, że tempo rozgrywki będzie można przyspieszyć. Zapraszam do oglądania!


Źródło: Gamezilla
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak dla mnie słabiutko prezentuje się nowy PES ,miała być rewolucja w tej odsłonie a kolejny filmik udawadnia że tak nie jest ,praktycznie to samo!, nadal animacja katastrofa piłkarze z drewna stoją jak kołki,a ten messi to ma chyba turbo jakieś(ta scena gdy messi strzela gola to parodia jakaś)tu nie ma realizmu za grosz a przecież Pes z tego słynął.Nawet animacja rozpoczęcia meczu taka sama jak w 2010,

Na plus animacja po zdobyciu gola jest poprawiona(7.17 minuta, 3.30,4.50)

Rewolucji nie będzie Fifa bez wydania nowej odsłony jest lepsza,a pes samymi licencjami Ligi Europy i Ligi Mistrzów oraz drobnymi usprawnieniami to za mało


Cyt "To czas, by PES się zmienił, dlatego PES 2011 czekają najbardziej ambitne zmiany w historii serii. Cały czas współpracujemy z fanami, by dowiedzieć się od nich, jakiej części futbolu PES nie oddaje. Priorytetem jest dla nas całkowita swoboda, a to oznacza, że musimy wprowadzić nowy system animacji. ''

Takie były zapowiedzi :D

Z dodatkowych informacji wiemy jeszcze, że gwiazdą promującą grę będzie Lionel Messi-czyli to chyba jest sprawca tej super akcji

PS: Ja nie piszę tego z powodu jakiegoś fanboystwa, tylko ze zwykłego rozczarowania że kolejny raz Konami oszukuje graczy,sam bardzo lubiałem pes w odsłonach do 2008
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z kolegą powyżej, prawie że NIC nie zostało zmienione, nie ma czym się podniecać. Fani PES'a muszą pogodzić się z tym, że to przynajmniej narazie FIFA rządzi.
 

add_pl

Użytkownik
Użytkownik
I tak wole PESa ;pp
 

Komariu

Użytkownik
Użytkownik
Nie no rewolucyjne zmiany jak zawsze ..Dla mnie fifa jak na razie cały czas prowadzi.
 

szymek488

Użytkownik
Użytkownik
Mam fife na xbox'a i pes na kompa i fifa mi sie bardziej podoba no i jest lepsza;d
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pozostanę przy Fifie, fakt że maniakiem gierczenia w piłę na konsoli nie jestem, wole to robić na dworze.
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
zgadza się chociaż trzeba przyznać, że zrobili duży krok :) ale pamiętajmy, że panowie z EA też ciągle pracują :D myślę, że na PC Fifa też będzie lepsza od PES'a.. muszę przyznać, że bardzo podobają mi się te cieszynki i ta oprawa po strzeleniu gola :) to trzeba przyznać big +
ale ogólnie sama rozgrywka to takie drewno :) nie oszukujmy się, popatrzmy nawet na World Cupa :) nawet do niego PES nie dorównuje :)
również nie jestem fanboyem fify, bo na PC cały czas muciłem w PES'a :) ale od kiedy mam konsolę to FIFY nie zamienie na nic innego.. patrze obiektywnie, co mnie bardziej przyciąga gameplayem i grafiką.. myślę, że właśnie to zdecydowało na FIFE :)
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
a ten filmik to gameplay z xboxa czy z pc? bo coś nie widzę sterowania tym kursorem za pomocą pada.
A w kwestii zmian to dla mnie daliby pełna licencje jak w fifie i byłaby gitarra :DD
EDIT:
kurde dopiero teraz obejżałem ten filmik w całości. Jestem fanem pesa i teraz nie wiem czy to zmęczenie 13 godzinnym dniem pracy czy może jednak sie nie znam, ale ten gameplay wyszedł jakoś bardziej drewnianie niż obecne pro
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Niestety gameplay jest drewniany, a szkoda. Nigdy jakoś specjalnie nie przepadałem za PES'em, na PC dało się pograć ale po paru dniach grania kompletnie się brzydzi ta gierka, co innego FIFA.
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast odgłosu kopnięcia piłki jest odgłos uderzania młotkiem o drewniany klocek. Każde, nawet najmniejsze dotchnięcie piłki przez piłkarza nogą słychać jak uderzenie z całej siły. Przy takim dopingu kibiców jak na filmiku nie powinno być nic słychać.
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
Tak sobie, myślałem że wkońcu bedzie coś całkiem nowego, że PES, bedzie mógł wkońcu ostro porywalizować z Fifa ale niestety, raczej nie ma szans...
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Jestem fanem PESa, ale dalej załamuje ręce nad ruchami bramkarzy. W RL, kiedy piłka leci w światło bramki bramkarza się na nią rzuca tak samo w fifie, a w PESie ***** stoi jak ten żel betonowy kloc. Może nadrobią czymś innym.
 

FATAEM

Banned
Fifka w tym roku odpadnie już w ekranie "loadingu". W tym pesie ładniejsza jest grafika tzn zawodnicy, stadiony, trybuny, i nie jest tak kolorowa jak fyfka, co się dziwić , fifka to gra dla gimbusów którzy sobie walą na widok ronaldinho albo innych pseudo gwiazd. Niestety, pewne jest że fyfka będzie miała wyższe oceny i opinie, dzięki pieniądzom podarowanym recenzentom.
 

Uruk

Użytkownik
Użytkownik
Fifka w tym roku odpadnie już w ekranie "loadingu". W tym pesie ładniejsza jest grafika tzn zawodnicy, stadiony, trybuny, i nie jest tak kolorowa jak fyfka, co się dziwić , fifka to gra dla gimbusów którzy sobie walą na widok ronaldinho albo innych pseudo gwiazd. Niestety, pewne jest że fyfka będzie miała wyższe oceny i opinie, dzięki pieniądzom podarowanym recenzentom.
Marna prowokacja. Prawda jest taka, ze FIFA na konsolach dominuje i będzie dominować jak producenci PES'a niczego nie zrobią. PES ma pole do popisu tylko na komputerach i tyle.
 

FATAEM

Banned
Prowokacja... nawet nie wiesz co to chłopczyku :) Ja tylko napisałem prawdę...
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Fest prawda. Są dwie gry piłkarskie na rynku FIFA i PES, jeśli chodzi o gameplay PES zawsze był mocniejszy (dla mnie) ale jeśli chodzi o szczegóły, grafe i oprawe audiowizualną FIFA wygrywa, i widze że w tym roku jest podobnie, oczywiście to tylko moja opinia.
 

FATAEM

Banned
A w czym fifa ma lepsza grafike od pesa ? chyba jesli chodzi o reklamy na murawie...
 

mesmi8

Użytkownik
Użytkownik
Widzę że znowu w wątku o PES-ie mają najwięcej do powiedzenia dzieci FIFY... :D
Jak dla mnie gra wygląda rewelacyjnie i przede wszystkim REALISTYCZNIE. Nie wiem co ci wszyscy gimnazjaliści i małe grubaski z sadełkiem jak bukłak śmietany widzą w tym gamplayu złego? Prezentuje się on zdecydowanie lepiej od FIFy. Idzie w to pograć z kumplami ludziska,a nie jak w FIFE,ciągle strata-przejęcie-strata-przejęcie... Zresztą wg mnie od nowej FIFY jest lepszy nawet PES3(oczywiście pod względem rozgrywki)
Z miejsca zamawiam pre-order!
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Sorry panowie, ale dlaczego kazdy model pilkarza jest taki sam - np. Klose ma posture jak Schweinsteiger?
A w 3:15 pokazuja mniejszosc seksualna hehe. Edit: w 4:50, tez jest gruba akcja od +18.

Tak wyglada Klose
a popatrzcie sobie jak wyglada w nowym Pes'ie.
5:15 Tevez i Messi, czemu oni maja takie same postury?

A ten pan w 7:00 to turbo wlaczyl czy butle NOS'a mial w majtkach?
Ten silnik jest o tyle wrecz perfidny ze do niego producenci nawet moga wrzucac obrazki, bo o fizyce niema co w tej grze gadac.

P.S. Gra jest dosyc ladna, nawet mam ochote w nia pograc - w koncu mozna poczuc powiew starych lat z tym gameplay'em :).
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom