1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prawo/a jazdy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Coller22, Kwiecień 13, 2013.

1. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Witam mam pytanie do bardziej "starszych" użytkowników z uprawnieniami do jazdy motorami/samochodami. A więc słyszałem że na silniku do pojemności 51cm3 można było jeździć na dowód (chodzi mi tu o skutery, crossy podchodzące pod motorower) ale dziś przeczytałem to Prawo jazdy dla 14-latków. Ruszają kursy i egzaminy - Sfora i teraz pada pytanie jeżeli w lipcu będę miał 18 to znaczy że muszę zdać ich nowy śmieszny egzamin żeby móc jeździć tzw."50" ? oraz mam pytanie czy to prawda że teraz na prawko kat. A trzeba mieć 24 latka ukończone ?
    Bo przyznam że od tych nowych zmian mam "mózg rozj*bany" :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Tak aby uzyskać pełną kategorię "A" trzeba mieć 24 lata, lub 20 lat i przynajmniej 2 lata kategorię "A2". Najlepiej jak zrobisz sobie teraz kat. "A2", która jest od 18 lat, a jak będziesz mieć 20 lat to wyrobisz pełne A.

4. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Prawo Jazdy na pojazdy do pojemności 49cmm to tak zwana kategoria AM. Jeżeli 18 urodziny masz w Lipcu musisz zdać egzamin na karegorie AM, żeby poruszać się skuterami.
    Każdy kto skończył 18-nastkę po 19 stycznia musi zdać na to prawko. Jeżeli przypuszczalnie miałbyć 18nastkę np. 18 stycznia 2013 możesz jeździć na dowód.

Co do kategorii "A" kolega wyżej wszystko opisał.

Wczytywanie...

Poleć forum