1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prawo jazdy zaczęte na strych zasadach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Altres, Maj 14, 2013.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Panowie i Panie, zacząłem prawo jazdy na starych zasadach teorię zdałem lecz oblałem praktyczny, 6 miesięcy minęło i teraz co ? Zdaję znów na starych ? Mam zaczynać kurs od nowa czy jak ? W internecie jest taki bajzel na temat tego że mózg staje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrykP1993

PatrykP1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zdajesz teorie od nowa na nowych zasadach , później praktyka.

1 osoba to lubi.
  4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Sie tak dlugo nie oplaca czekac bo zapomnisz wiekszosc . Jak nie zdasz odrazu to pozniej juz wogule.

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie opłaca się to pisać takie posty, radzę skorzystać ze słownika i pomyśleć 3 razy nad napisaniem jakiejś wiadomości, nie wpadło ci do głowy że nie miałem wyboru ? Albo że zmusiła mnie jakaś sytuacja do takiego posunięcia ?

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ja cie nie pytalem o powod bo to nie moja sprawa, stwierdzilem tylko fakt. Powodzenia

Wczytywanie...

Poleć forum