1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prawo Polskie o co chodzi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szachynyny200, Luty 5, 2015.

1. szachynyny200

szachynyny200 Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    MODYFIKACJĘ KONSOLIMOŻNA UŻYWAĆ TYLKO W ZGODNOŚCI

Z POLSKIM PRAWEM!

NA CO WYRAŻA ZGODĘOSOBA KUPUJĄCA KONSOLĘ!

O co z tym chodzi?
    Jaka jest ta zgodność?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pupilek_administracji

Pupilek_administracji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    290
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Hamburg

Art. 118.
    1. Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przedmiot będący nośnikiem utworu, artystycznego wykonania, fonogramu, wideogramu rozpowszechnianego lub zwielokrotnionego bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom nabywa lub pomaga w jego zbyciu albo przedmiot ten przyjmuje lub pomaga w jego ukryciu, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
    2. Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełniania przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo działalność przestępną, określoną w ust. 1, organizuje lub nią kieruje,
    podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 5.
    3. Jeżeli na podstawie towarzyszących okoliczności sprawca przestępstwa określonego w ust. 1 lub 2 powinien i może przypuszczać, że przedmiot został uzyskany za pomocą czynu zabronionego,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 1181.
    1. Kto wytwarza urządzenia lub ich komponenty przeznaczone do niedozwolonego usuwania lub obchodzenia skutecznych technicznych zabezpieczeń przed odtwarzaniem, przegrywaniem lub zwielokrotnianiem utworów lub przedmiotów praw pokrewnych albo dokonuje obrotu takimi urządzeniami lub ich komponentami albo reklamuje je w celu sprzedaży lub najmu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
    2. Kto posiada, przechowuje lub wykorzystuje urządzenia lub ich komponenty, o których mowa w ust. 1,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

4. szachynyny200

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czyli jak bym kupił xbox 360 przerobiony na allegro to mnie zamkną albo coś w tym stylu?

MODYFIKACJĘ KONSOLIMOŻNA UŻYWAĆ TYLKO W ZGODNOŚCI

Z POLSKIM PRAWEM!

Czyli wogólne nie uzywać chyba tak?Bo ja juz nie rozumiem

Ostatnio edytowane przez moderatora: Luty 5, 2015
  5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Nie mozesz używać przeróbki do grania w kopie nie posiadając oryginału

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

6. szachynyny200

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    aha a przerobioną konsole na allegro mogę kupić i to jest dozwolone nie zamkną mnie ani nie dostane kary itd itp?

7. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Nie ;) możesz smialo brać nie martw się nic

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

8. szachynyny200