1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prawy analog - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Moddis, Styczeń 28, 2011.

1. Moddis

Moddis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,

niedawno zakupiłem Xbox'a Elite, z dwoma padami (nieprzerobionego ;) ), po czym zauważyłem, że w białym padzie prawy analog nie działa do końca poprawnie. W grach, gdy gałka jest w górze / dole w ogóle nie kontaktuje, jedynie na boki działa, ale ostatnio też zaczęło szwankować.

Nie wiecie co to może być? Rozkręcając pada tracę gwarancje?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak na gwarancji to dzwon i zgłoś uszkodzenie. W moim padzie analog był "cały czas lekko wychylony w prawo" i bez problemu MS wymienił mi pada na nowy.

4. Moddis

Moddis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam nie wiem, paragonu do tego nie mam, ale wydaje mi się że już po gwarancji. Są szanse, że przyślą mi pada bez potrzeby wysyłania? A może po prostu coś się oderwało? :)

5. karrolex

karrolex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudenka
    A gdzie go kupiłeś ??? Na allegro czy w Sklepie???
    A jak masz gwarancję to zadzwoń i ci dadzą nowego. Ale będziesz musiał im odesłać tego zepsutego.
    Ale ja bym na twoim miejscu rozkręcił i sam popatrzył... Pozdrawiam

6. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Na akcesoria gwarancja jest chyba rok max swa lata chodz nie jestem pewien. Zadzwoń na infolinie zarejestruj konsolę i się wszystkiego dowiesz. Jeżeli chodzi o pady to co 2 polak wyłudził już pada wiec nie wiem czy tobie się uda dostać nowego.Ja starego nie musiałem wymieniać.
    Możesz go też rozebrać i psiknąć preparatem w spray np izopropanolem i powinien chodzic.

7. Moddis

Moddis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Konsola ma gwarancje do 2012 (standardową)... no nie wiem, muszę plombę zdjąć by rozkręcić pada, tak by się dostać do analoga?

8. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    A u mnie w padzie od nowego ixa(niestety nie mam paragonu) czasami truno wcisnac gorna,,strzalaeczke,, na d-padzie. Jak myslicie,jak sobie zalatwie nie swoj paragon,wymienia mi takiego pada?

9. SimosPL

SimosPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    najlepiej zadzwoń do Microsoftu i przyślą ci nowy ale nie wiem czy jeszcze przyślą bo dużo osób oszukiwało ze im się zepsuły i im działały i mieli nowego pada

10. Moddis

Moddis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zadzwoniłem, jednak nie jestem pewien czy ma gwarancje. Konsultant mi odpowiedział, że na podstawie numeru seryjnego pada nie stwierdzi czy jest na gwarancji czy nie. Powiedziałbym, że był zakupiony wraz z xboxem, ale haczyk jest taki - mam elite, a pad jest biały.

Ma ktoś może paragon od Xbox'a, lub coś by mi pomóc? :(

11. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Najlepiej zadzwoń i pogadaj z nim. A po co chcesz mówić że masz Elite co innego że masz na przykład Premium ty się lepiej przejmij pada a nie jaką masz wersję konsoli. A tak po za tym to zauważyłem , że na Allegro ciągle sprzedają Elite z dwoma padami [ 1 czarny a drugi biały] a nawet w Slimce tak jest na aukcjach.

12. Moddis

Moddis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niby tak, ale jak powiem mu że zakupiony został razem z konsolą, podam mu nr. seryjny i sprawdzi, że mam Elite, to nie wyśle im przecież białego pada...

13. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Nie sprawdza, mów ze pad ci się zepsuł i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum