1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pre E3 2009: DJ Hero Video Interview

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oto filmik z DJHero :

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=0anUdAl9b0c[/YOUTUBE]

Źródło:TymonPRO,IGN.com,YOU TUBE

2. Lotnik421 Xbox One

3. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    po obejrzeniu tego mysle ze zapowiada sie lepiej niz myslalem :D ojjj bedzie granie po nocach :D

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A według mnie jakoś nie za bardzo fajnie to wygląda. Mam nadzieje że się mylę i będzie w co grać.

5. sebool12

sebool12 Guest

Nawet nie źle to wykombinowali choć jak już widać na filmikach to nie będzie to samo co Guitar Hero, tutaj jakoś to wszystko wolno leci ;p

6. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Moim zdaniem gra robiona na siłę. Wystarczy seria Guitar Hero.

7. dunqeldonka

dunqeldonka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zajmuję się miksowaniem muzyki od ponad 3 lat,póki co nie profesjonalnie lecz jest to moja pasja, mam na swoim biurku BCD3000 podłączonego pod kompa jednak marzą mi się jakieś normalne gramofony + mikser... zadaję sobie pytanie jaki jest sens wydawania takich gier? jeśli ktoś naprawdę kocha muzyke i pociąga go miksowanie nigdy nie kupiłby takie g..wna jakim jest ten cały DJ Hero.. tak naprawdę czego można się spodziewać po tej produkcji ten badziewny kontroler zapewne będzie kosztował około 500+ zł, jest tam jakiś jog i parę przycisków, każdy kto ma jakieś pojęcie o miksowaniu widząc to zapewne śmieje się głośno albo pluje sobie w twarz <rzygi>

8. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    @dunqeldonka:
    Ale po co od razu taka agresja w wypowiedzi? Tak samo możesz powiedzieć o osobach grających na gitarze - czy oni też śmieją się głośno jak widzą Guitar Hero, albo plują sobie w twarz (tak w ogóle to chyba nie znasz zastosowania tego zwrotu...)? To ma być gra dostarczająca rozrywki dla mas, a nie dla wybranych osób zasiedziałych w danym temacie i należących do wąskiego grona odbiorców. To nie symulator DJ'a. Pomyśl w szerszym zakresie, nie tylko ze swojej perspektywy. Popatrz też na serię SingStar i jej podobne...
    @topic:
    Zapowiada się interesująca pozycja. Pożyjemy, zobaczymy, ale od twórców GH raczej crapa nie dostaniemy :)

9. Staroch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dunqeldonka mnie interesuje wlasnie bardzo mixowanie ale sorry nie stac mnie na xone 3d (8500 zł) mam 16 lat dopiero spokojnie :D a nie bede na atomixie mixowal i dj'a udawal.
    chce troszke smaczku poczuc to wszystko :D i ta gra bedzie dobra napewno guitar hero dobrze wyszedl ile fanow ma ta gra.

10. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zamiast kupic sobie coda kupie pistolet i zaczne strzelac do ludzi...

to jest gra. jesli chce ktos pobawic w dja czy gitarzyste to gra w heroesow. ja lubie deskorolki ale nie jezdze bo jak zlamie reke to jestem bezrobotny a jestem samozatrudniajacy sie, dlatego gram w SKATE....

11. dunqeldonka

dunqeldonka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może coś w tym jest.. w końcu ilu jest ludzi którzy trzepią plastikową atrapą gitary przed TV ? Moim zdaniem jak na polskie realia pomysł może się nie przyjąć , ten cały kontroler zapewne będzie kosztował sporo , jeśli jeszcze np. Numark zarzuci swoim logiem to dodatkowo podbije cene. Faktem jest ,że lepiej dołożyć troche kasy i kupić choćby badziewnego poniekąd Beha bcd3000 zamiast świrować pawiana z jednym jogiem i 4 przyciskami :p

12. Staroch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dolozyc troche to ile kosztuje bcd3000 ? jak ten kontroler bedzie za dwie stowki ? :D jak gitara to GH 100 powyzej 100 to ten gramofonik nie bedzie wiecej kosztowal nie wymyslaj ze 500 stow :D

13. CoOokie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Przecież tanie gitary są w cenie gitar do Guitar Hero i jakoś tak się na nie ludzie nie rzucają... Tak samo z deskami - są w cenie jednej porządnej gry deskorolokowej... Nie myśl tkaimi kategoriami, bo to tak jakbyś pisał osobie mającej prawojazdy, żeby w Forze nie grała, bo to nie to samo co jazda na torze sportową furą. To jest oczywiste, ale producenci dopracowują gry pod względem miodności, przyjemności i łatwości użycia. Ile czasu zajmie Ci nauczenie się kickflip'a na desce w realu a ile w Skate? Ile godzin zanim zagrasz cały utwór w GH, a ile dni (miesięcy?) zanim zagrasz ją w realu na gitarze? Myśl na szerszą skalę, tak jak producenci.
    Ja czekam na DJ Hero, chociaż będzie kosztować na pewno sporo (jako nowość to już w ogóle), ale kupię :)

14. Staroch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cookie a ile na premierze GH wourl tour kosztowal zestaw z gra orginalna ? 300 stowy.
    to teraz to samo bedzie wiecej kasy nie zabuli sie na sto pro.
    a z deskami nie moge sie z toba zgodzic. pozadnej deski nie kupisz w cenie pozadnej gry :D ja za swoja cala dalem 600 stow. trucki ventura kolka ricty i deck 100 % grand maple a kupowalem w angli wiec tutaj bym wiecej zabulil :D

15. CoOokie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Nie każdy od razu kupuje Ibaneza jak chce pograć na gitarze. Ja dałem tylko przykłady i wyraziłem swoją opinię. Żeby nie było, to gram na gitarze, zarówno elektryku jak i klasycznej :)

16. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No szykuje sie fajna gra:D Kupuje jak tylko wyjdzie:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum