1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pre-ordery Call Of Duty: Black Ops 2 już w Polsce?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dwa sklepy na świecie opublikowały w swoich katalogach Call Of Duty: Black Ops 2. Mimo że nie można jeszcze zamawiać, to daje nam to pewną wskazówkę, że to własnie Treyarch będzie odpowiadać za tegoroczną kontynuację serii. Polski sklep poszedł jednak o krok dalej, od zachodnich konkurentów. Otrzymaliśmy przed chwilą od użytkownika Kentlik informację, że w Muve.pl, można już zamawiać Call Of Duty: Black Ops 2 w cenie 129,90 zł. Albo Panowie z Muve mają sprawdzone informacje o nadejściu Black Ops 2, albo też będą się musieli nielicho tłumaczyć, gdy okaże się, że tegoroczna odsłona będzie czymś zupełnie innym ;)

źródło : Pre-ordery Call Of Duty: Black Ops 2 już w Polsce? - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To było wiadome.
    Ale po tym jak się przejechałem na MW3 w tym roku to nie wiem czy kupie BO2.
    Choć BO był świetny i spędziłem przy nim wiele godzin i IMO to najlepsza część call of duty obok coda4.
    Treyarch licze na was,że nie zepsujecie tej gry jak to zrobiło IW z MW3.

Jak narazie pozostaje katować BF3 :D

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Osobiście z BO najbardziej podobała mi się ta ukryta gierka - uważam, że powinni ją wydać, jako pełnoprawną grę Arcade, bo dużo przy niej czasu spędziłem.
    Nie mniej, jeśli Activision nie zmieni swojej taktyki to prędko nie odzyska mojego zaufania, a co dopiero moich pieniędzy.

Activision i Call of Duty mogą się zmienić przy dwóch 'sytuacjach':
    - gra od Respawnu zabierze jeszcze więcej 'zysków', niż zrobił to Battlefield 3,
    - nowa generacja pociągnie za sobą nowy silnik i nowe rozwiązania, może nawet pokuszą się o zmianę czcionki i odgłosów,

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    cieszył bym się gdyby to nie była kontynuacja Black Ops, ale cóż chyba jednak będzie...

6. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak będą zombie,to jestem za...Bo multi to przeciętność,mw2 najlepsze pod snajpy a w BO zombie cisną :D Idę ściągać Wniebowstąpienie :D

7. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Black Ops to najlepsza część obok MW 3 jeśli chodzi o multi (to jest tylko moje zdanie) mimo że grałem (i mam) wszystkie Call Of Duty. Dochodzi do tego kampania która też góruje ale nie jest tak wyśmienita jak ta prezentowana w Call Of Duty 4 Modern Warfare . Co do Zombi to jest najlepsze co można było dodać do tej części. Jeśli powrócą one w Black Ops 2 dla mnie must have..

8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    zauważyliście że Treyarch bardzo gna do przodu bynajmniej w kodzie nareszcie pomyśleli nad multi :) a zombie jest po prostu świetne.

A poza tym zachowujecie się jak hejterzy :D bo taka prawda że grając w nowe gry myślicie sobie boże ale bym se zagrał w stare dobre call of duty :)
    Mnie się podoba jak jest tylko żeby zrobili mapy tak jak w bf3 i rozbudowali zombie cały czas i dodatki były warte pieniędzy np. jak u Rockstara

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dobra, wydajcie tego Black Opsa 2 i dajcie spokój do końca obecnej generacji z CoDami. Smutne jest to co oni robią z tym Call of Duty, oby nie wychodziło jeszcze 2 razy w roku...

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Autor - nasz kochany Bobby :)

11. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Zombie mode is back:) Do BO byłem nastawiony mega sceptycznie, po tym co Treyarch zaprezentowało w CoD 3, ale zaskoczenie jak najbardziej na + ;)
    Liczę zdecydowanie na kontynuację.

12. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Black Ops to świetna i najwybitniejsza gra na świecie i nie ma sobie równych ja już kupiłem pre oder ale jeszcze nie zapłaciłem

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda

Na obrazku jest 'pre oder' na PC, na konsole też już jest?

14. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gdzie on napisał, że zamawia na konsole, może zamówił na PC? Choć na konsolach też jest pre order.

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ale to już się nie odnosi do niego, to już ja pytam, czy na konsole też wypuścili preorder.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum