1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pre-ordery CoD:BO

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ice Crystal, Listopad 3, 2010.

1. Ice Crystal

Ice Crystal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Elo;)
    Jako że do premiery Black Ops jest jeszcze 6 dni, wypada mi ją zamówić. Ale nie wiem czy jest jeszcze sens pakować się w pre-ordery, gdy bardzo dużo osób na nią czeka. Chodzi mi o to, czy jest możliwa sytuacja, że liczba przedpremierowych zamówień przekroczy zaplanowany asortyment sklepu, i jednocześnie pokrzywdzi osoby które złożyły zamówienie troszkę później w sposób, że one (te osoby) będą musiały na grę czekać np. 2 tyg bo sklep nie wyrabia, i czeka na dostawę kolejnych egzemplarzy.
    Piszcie, czy Wam się tak zdarzyło!:cool:

Uff;) Jakby było coś nie jasne w mojej wypowiedzi, to piszcie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zawsze jest ryzyko , ale nie widzę problemu pojechać w dniu premiery do sklepu i kupić grę.

4. Ice Crystal

Ice Crystal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No w mojej okolicy jest Media Markt, ale obawiam się ze walną na wejście jakieś 219zł czy coś :/ Dziś właśnie do nich dzwoniłem z zapytaniem o cenę, a oni powiedzieli mi że nie mają jeszcze takich informacji :D

5. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jesli zamowisz preorder w jakims renomowanym sklepie to dostaniesz kurierem w dniu premiery (wysylaja do Ciebie dzien wczesniej, żeby kurier Ci gre dostarczył w dzień premiery). Osobiście zamawialem kilka pre-orderow w gram.pl, zero problemów i zawsze na czas.

Wczytywanie...

Poleć forum